Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l4ci

    senior tag

    válasz DigitXT #9104 üzenetére

    Egyértelmű, hogy azért tudnak ilyen szinten optimalizálni, mert kevés a vas, a droidhoz meg azért kell 2x erősebb, mert sokkal széttöredezettebb a platform. De ez a Lenovo telefon se volt ilyen foslassú korábban, csak egy pár hónapja kezdte el ezt. Van hogy eldobja az SD kártyát, ilyenkor újraindul, mert ugye arról futna minden. De emiatt nem küldöm vissza szervízbe, mert úgy se csinálnak vele semmit se. Lenovot soha többet...

    A Sony tab még úgy ahogy bírja, kicsit lassabban tölt be, mint korábban, és ha játék közben kikapcsolom a wifit, akkor már nem is laggol annyira. A sok háttérben futó program fogná le az erőforrásokat. Ami meg nagyon zavar, hogy már nem tudom butítani a grafikát, mert hiába módosítom a plist file-okat nálam már nem butul, egyik eszközön se.

    Engem nem zavarna a 30 fps, az is pont kétszer annyi lenne, mint ami most van! :D
    De legalább látnám a táblákat meg a részleteket a pályán, amihez be tudom lőni a féktávokat. Meg ha nem laggolna, akkor talán az irányítás is könnyebb lenne... :)

Új hozzászólás Aktív témák