Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz alarife #312 üzenetére

    Persze nyilván jóval kevesebb az ilyen ember aki fiatalon inkább régi stílust hallgat. De szerintem csak azért mert nem jut el hozzá a régi! Egyszerűen alig hallani rádiókban elvétve pár régebbi felvételt, a tv-ről ne is beszéljünk. Bulikon is inkább az újakat erőltetik. Még régebbi előadókat sem ismernek dr.dre-n és Snoop Dog-on kívül szóval hiába a net azt sem tudják mit keressenek. Rengeteg válogatás cd-t csináltam hangulatos régi zenékkel esetleg egy két újabb belecsempészve és a fiatalok között is nagyon nagy sikere volt. pl. a söröző ahova haverokkal rendszeresen összejövünk szóval az ilyen törzshely, rengeteg ember megfordul ott leginkább fiatalok, azt hallgatunk a hifin amit akarunk általában, és a fiatalabbaknak meg amúgy is kuss, nem nagyon mernek ellenkezni. De nagyon vevők a régi zenékre sokan mondták már hogy ez mi? és megírnám e neki. És kb 18-20 éves korosztály. és nem egy két emberről van szó hanem jó pár ról. Kis picsák rázzák magukat a régi jó zenékre és nagyon bejön nekik.

    brand nubian-t ismerem, de special ed re nem emlékszem.
    Egy példa a viszonylag újabb zenék közül! Grand Puba 2001-es darab és nekem nagyon bejön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák