Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz pusszycat #49 üzenetére

    Szerintem jóaz mobilkát szétszerelni.
    A helyzet, hogy a legutóbbi mobilok hátlapja (sokszor az előlap / kijelző is) ragasztott, és olyan erős a ragasztóanyag, hogy alapesetben csak roncsolással jön szét. Azért, hogy az ilyen eseteket elkerüljük, fel kell melegíteni a telefont - jó esetben csak a hátlapot - és akkor enged egy kicsit a meglágyult ragasztóanyag. Akkor alá lehet feszíteni egy műanyag akármivel, és meg lehet bontani a készülékházat. A bele ezeknek általában PH0-ás csavar, vagy PH00ás. Sima sztori. Iphone-okhoz kell a pentalobe csavarfejhez való bit, esetleg nagyon ritka esetekhez valami torx.
    Quartz órához nem mobiltelefonos csavarhúzó szett kell, hanem órás :D :DD :DDD :))

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • tixem

    addikt

    válasz pusszycat #49 üzenetére

    Két telefon, 3 laptop, saját pc-m folyamatos szerelése most, hogy fejlesztem, autóban középkonzol szétszedése, visszarakása, levegő + pollenszűrő házak szétszedése, szellőzőrostély csere, GNSS receiver szerelés, szemüvegem javítása

    Pár dolog amit az utóbbi időben csináltam a linkelt készlettel, egészen kicsi méretű fejek is vannak benne, így kisebb dolgokhoz is tök jól használható (pl szemüveg csavar) és a műanyag ékek is remekül működnek. Nekem bevált, imádom és annyiba került, mint 10 darab csavarhúzó az Obiban. Óra javításra gyanítom az ifixit telefonos készlete sem lesz megfelelő, mert nem elég pici vagy mi /nemtom sose volt órám.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák