Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Mik ezek a csavarhúzó szettek, drága kenyér :DDD húzós ára van a brand-nek ismételten

    Eközben nem egész 4 ezerért vettem ezt a szettet alin, mindenre is jó eddig.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz pusszycat #49 üzenetére

    Két telefon, 3 laptop, saját pc-m folyamatos szerelése most, hogy fejlesztem, autóban középkonzol szétszedése, visszarakása, levegő + pollenszűrő házak szétszedése, szellőzőrostély csere, GNSS receiver szerelés, szemüvegem javítása

    Pár dolog amit az utóbbi időben csináltam a linkelt készlettel, egészen kicsi méretű fejek is vannak benne, így kisebb dolgokhoz is tök jól használható (pl szemüveg csavar) és a műanyag ékek is remekül működnek. Nekem bevált, imádom és annyiba került, mint 10 darab csavarhúzó az Obiban. Óra javításra gyanítom az ifixit telefonos készlete sem lesz megfelelő, mert nem elég pici vagy mi /nemtom sose volt órám.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • tixem

    addikt

    válasz nexplo #60 üzenetére

    Kollégák laptopjai voltak, ssd-t kaptak, meg az egyikben wifi kártyát cseréltem. Telefon egyik az enyém, egy Lumia 820 (ezt javarészt csak kíváncsiságból kaptam szét :D ), a másik egy céges samsung primo, a szemüveg a sajátom. Akkor van egy bmw-m amin a középkonzolt ki kellett robbantani egy 2 centis műanyag elem miatt (agyrém), hogy működjön a aprópénzes fiók, szellőzőrostélyt meg pohártartókat cseréltem stb. Illetve nevemre írt céges autón sűrűn kell kitakarítani a levegőszűrőt meg a pollenszűrőt mert terepen jár az istenadta szügyig gazban, sárban, aztán a dacia-nál úgy gondolták, hogy jó ötlet 4 nyakatekert helyre elrakott torx csavarral rögzíteni a légszűrőházat. Télen annyira nem gáz, meg terep sincs annyi, de nyaranta minden hónapban minimum 2x takarítom. Amúgy mocsok jó autó a duster, csak szerelni ne kelljen, mert azonnal kibukik rajta a francia tervezés, a márkaszerviz meg egy ilyen egyszerű munkát is napok alatt csinál meg, úgy meg a munka nem halad, így hát magad uram ha szolgád nincs.

    Egyébként a legkevésbé sem tartom magam szakavatottnak, sokkal inkább szakbarbárnak. Csak bütykölni szeretek, még jó, hogy van youtube ami tele van jobbnál jobb tutorialokkal így még megvan mind a 10 ujjam és a lakás sem gyulladt még fel :)

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák