Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    Remek cikk lett ez is!!!!! Azt hiszem köszönettel tartozom.
    Újfent ismét örülök hogy AMD processzort és videokarit vettem legutóbb! :DD A cikkből ugyanis egyértelműen letűnik 2 tény számomra és szerintem mindenkinek:
    1. Az új konzolokban megoldották azt amit a PC-kben évek óta nem képesek, a cikk szerint az NVidia és Intel baromságai miatt. Nem értem miért vágják ennyire maguk alatt a fát? Talán még tudomásul sem vették mit csinálnak, mialatt az AMD óriási előnyre tesz szert az egész piacon! Mi lesz ennek a vége? Egy ilyen erős versenyhelyzetben sajnos a két másik vállalat dicsfénye igencsak meg fog kopni pár éven belül...Az Intel szerintem ki fog mászni belőle, de vért fognak izzadni! 2015-re adnának megoldást??? Lesz az jövőre is szerintem...NV meg rohadjon meg ott ahol van a nemakarásával! :W
    2. Korábban azt írtam itt az ideje konzolt is venni játékokhoz, mivel végre került bele erő is meg tudás: ezt a cikk végérvényesen bebizonyította! Továbbá azt is biztosabbnak látom, hogy véget fog érni a számítógépek terén egy korszak, ahol sok gyártó csinálta a saját megoldásait és/vagy hülyeségeit! Jön az egységesítés és a mély integráció....nincs mese be kell állni a sorba! Remélem ez elhozza végre a kompatibilitási problémák és egyéb felhasználói oldalról idegesítő hibák megszünését :C :R

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz shaddam #135 üzenetére

    De ugye akkor le sem warezolod? :DDD

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák