Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz ígyvanferi #179 üzenetére

    Nincs így, Feri...:DDD Az én autómon olyan felni legyen, olyan színben, ahogyan azt a garázsban rátettem.;] Ha légellenállást csökkentőset akarok rátenni, hát olyat teszek rá, de ha nem, akkor a játék nem állíthatja át tetszőlegesen (és mellékesen nem is teszi, ilyen randa felnit még sosem sikerült összebugzania). És nem, nem csak driftnél állította át, hanem random (Izé, mond ez a szó neked vmit?:F Ha nem, akkor magyarul: véletlenszerűen/kiszámíthatatlanul.:R) Csak egy kicsit gondolkodni kell, és nem megpróbálni kimagyarázni/megideologizálni a hibát a játékban.:)

  • DigitXT

    félisten

    válasz ígyvanferi #186 üzenetére

    Nem néztem a rangod, ne aggódj, csak pl. lehet, hogy nem vagy angolos, nem?:)

    nem is tudom ez miért jött elő
    Azért, mert korábban világosan megírtam, hogy véletlenszerűen "rontja el" a felniket, ergo a belemagyarázás (miszerint ez nem bug, hanem feature) felesleges.:R

    Senki sem mondta eddig, hogy a saját autóján "állítgatja" a játék a felniket
    Én végig erről beszéltem: az hol érdekel, hogy a többiekén mi van, ne viccelj!:D

    az egyedi hiba lehet
    Meglehet, de nagyon nem izgat, mert nem jött be a játék annyira...:))

    Mutass pár képet, és elhiszem, hogy tényleg bugos a játék. Addig nem.
    Mit mutassak rajta? Egyik képen látnál mondjuk egy kék Subaru Impreza WRX STI-t szép arany felnikkel (ahogy kell:R), a másikon meg mondjuk fehérekkel (ilyenre cserére pl. konkrétan emléxem): mondana ez neked vmit?:F Hiszen én is kicserélhettem volna rajta a felniket csak a fotó kedvéért.;] Szóval erről ennyit: látsizk, hogy nem igazán tudnám képpel bizonyítani (pláne, hogy épp a mai nap kora délután befigyelt az uninstall és még a CD-t is kettétörtem, mert a Zonda 1000 pacival rosszabbul gyorsult, mint a Supra 900-zal:DDD), viszont elég legyen annyi, hogy semmi okom a tapasztalataimat meghamisítani.:U (Nem fejlesztek pl. konkurens autós játékot, amit azzal szeretnék majd felfuttatni, hogy az NFSPS-ről mindenféle "kitalált" hibát írok be a PH! fórumba.:D)

    No, de elég az offból, ez nagyon nem ide tartozik.
    A kerék kérdés közvetlenül még igen, mivel lehet, hogy tényleg csak a játék cserélte ki a "főellenség" autóján a menüben a felnit csak úgy, tehát nem driver hibája.;)

    De ha már ezt beírtam, akkor írok még egy mókásat (nem kell ezt sem "elhinned", mivel ez sem bizonyítható, mert ugye Replay az nincs ebben a tökélet...len játékban:W): délelőtt játszottam egy utolsót, és volt egy borulásom, amire belassított, hogy most bizony Totaled lesz, de nem lett! A kocsi visszaérkezett négy kerékre, és irányítható volt lassításban! Ráadásul a totálkárt bemutató kameranézetből, tehát a következő kanyarban pl. szemből bemutatva... Kb. 10-15 mp-ig tartott az egész, majd magához tért, és visszakapcsolt lökhárítónézetre, és normál sebességre: befejezhettem a versenyt. Van még egy hasonló vicces bugom, de azt már csak a PS topikba, ha érdekel...:K * Na, erre nem lemaradt az OFF?:o

    [ Szerkesztve ]

  • lapa

    veterán

    válasz ígyvanferi #186 üzenetére

    nem kötekedésképp, de azért te is összehoztál csak ebben a hsz-ben 3 külföldi szót. felni, bug és off.

    ezt csak kákán csomót találás témakörében jegyeztem meg, ne vedd komolyan. :)

Új hozzászólás Aktív témák