Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JDMKid

    tag

    Kicseréltettem ma én is a nem frissülő tabletet.
    Azt mondja az ügyfélszolgálatos hölgy, hogy ilyen probléma már volt, és sikerült megoldani. Hadd nézze csak meg a műszaki eladó. Mondom, csak tessék (de úgyse fog tudni mit kezdeni vele). Akkor a srác letöltötte a frissítést, és ugyanúgy megakadt a recoveryben. Adott neki egy wipe cache-t, majd újra frissítés, de ugyanez volt. Ekkor elfogadta, hogy ez valóban nem jó. :D :D
    Ezután, mikor kihozta a másikat, akkor egyből mondtam, hogy nézzük meg a bootloader bejön-e, mert ha igen akkor a frissítés is menni fog. Sikerült belépni a bootloaderbe, és még ott helyben frissítettem is.

    Az első frissítés teszi fel egyébként a gépre, a magazines, movies, books, open dott cloud, talk, kézikönyv ikonokat. De a főképernyős ikonoknak itt hiányzik az alja :) . A második frissítés után ez megjavul, más változást nem vettem észre.
    A hangszóró hangerejét nem változtatja sztem a frissítés, mert az előző kb. ugyanolyan hangos volt, mint a mostani frissítés után.

    Az első frissítés 44 MB, a második 5,5 MB egyébként. (lementettem mindkettőt)

    És a zalaegerszegi teszkóban még van bőven tablet, azt mondta az eladó.

    [ Szerkesztve ]

    Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

Új hozzászólás Aktív témák