Hirdetés

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

  • Tényleg három színben érkezett a Nothing Phone (2a)

    ma Csak mindhárom ugyanazon a hátlapon csoportosul, az új, limitált kiadású Phone (2a) megjelenése így még mozgalmasabb lett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    válasz freeknight #302 üzenetére

    "A második csoport alapvetően elfogadja a melegeket, de a gyereknevelésüket nem helyesli. Én erre csak azt tudom mondani, hogy szerintetek hol van egy gyereknek a helye? Egy olyan családban, ahol szeretik és foglalkoznak vele, mindent megadnak neki, de emellett melegek, vagy Lakatos Nintendóéknál, akik egy tökéletes férfi-női kapcsolatban élnek, de le*szarják a gyereket, csak segílkye jöjjön utána, és már alapvetően bűnözésre nevelik, mert ezt látja otthon? Én az ilyen alja népektől inkább venném el a gyereket..."

    Hamis érvelés, össze nem függő dolgokat állítasz szemben

    Ne inkább tegyük fel úgy a kérdést, hogy hol a gyerek helye?

    Lakatos Nintendóéknál, akik melegek, és le*szarják a gyereket, csak segílkye jöjjön utána, és már alapvetően bűnözésre nevelik, mert ezt látja otthon

    vagy egy olyan családban, ahol szeretik és foglalkoznak vele, mindent megadnak neki, de emellett heterók?

Új hozzászólás Aktív témák