Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz antikomcsi #162 üzenetére

    "Minap láttam 500 gigás Xbox One S gépet Battlefield 1-el 99.900.-ért."

    Vettem is egyet, igaz ahhoz ennyi pénzért még belefért +1 kontroller is (az kapásból 20k értékű ajándék). A játék szépen fut (állandó ~60 fps), igaz csak 720p felbontáson, de elég jó anti-aliasing mellett. Átlagos TV-bámulós távolságból nem gáz, simán megértem azokat, akiknek már ez is pompás. De nem a BF1 miatt vettem a gépet, hanem csak azért, hogy legyen. PC mellé. Ha az ajándékok árát (BF1 - 20k, második kontroller - 20k) levonom, akkor lényegében 60k volt a gép.

    Ezzel most kihúzom az őszi-téli időszakot, aztán február-március körül meg jön az új PC (az i5-6500 Kaby Lake-es utódja + RX 470 vagy már inkább GTX1060 6GB vagy bármi ami akkoriban ezekkel lesz egyenértékű), meg mellé a PC-s BF1. Azt a meglévő alkatrészek mellett sem fogom 200k alatt megúszni. De nekem is a PC a fő platformom, nem tudom elengedni. De korábban is volt többször konzolom PC mellé. Arra tök jó, hogy néha az ember leül a barátnőjével vagy a haverokkal local co-op játékokat játszani (pl: Divinity, Diablo 3, autósok, stb). Meg a két kontrollerből az egyiket bármikor használhatom PC-hez, amíg a barátnőm az Xboxot nyúzza.

    Legyen béke a két tábor között, én azt mondom! :) Aki nem tudja megérteni a másik tábor motivációit, az inkább csak engedje el.

  • Chaser

    titán

    válasz antikomcsi #218 üzenetére

    witcher3 is lazán tud 5gb felett enni, de ezek még nem jellemzőek, persze egyre több ilyen game van
    viszont...4gb 1050ti vagy 3gb 1060 kb azonos áron? nyilván az 1060, de ha kicsit tovább megyünk +kb 17k és 6 gigás...szóval nincs jelenleg értelme az 1050-nek ilyen áron, akárhogy matekozunk és ha csak kizárólag új árakat nézünk akkor sem, ha meg használtakat akkor pláne nem
    ha szépen lemegy oda az ára ahova való akkor nagyon jó vétel lesz
    az biztos, ha magában csak a teljesítményt és fogyasztás mutatókat nézzük nagyon korrekt, az elődökhöz képest is de egyébként is
    az ár miatt ezért én csak egy tetszik plecsnit nyomtam volna rá egyértelműen

    szerk: és persze ott van a 970 4 gigás is, de az ellenében is én a g-s 1060-at venném valszeg azonos áron

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák