Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #199 üzenetére

    Ne haragudj, de nekem ez nem kerek. Az, hogy optimalizálunk valamit valamire az sebesség növekedéssel jár, vagy minőség javulással.
    Nem hinném, hogy ha egy játéknál VGA piaci optimalizálás a cél és nem a konzolból adódó ficsőr van , akkor a piac 75 % án lévő VGA kon lassulna az optimalizáció után.
    Értem, hogy te elírod, hogy biztos bekapcsoltak valami effektet, de szerintem ez nem igaz, tény nincs rá. Szerintem A teszt nem állja meg a helyét, és ebben szinte biztos vagyok.Itt pl [link] 89 FPS-t tud az 580 És egy napon készült a másikkal a teszt. nem azért mert NV romlott, hanem azért mert 2 gépem van és abból egyikben 1060 van a a másikban pedig 1070 mindkettőn az általam játszott játékban javulást tapasztaltam ( Dirty bomb) az új driverekkel, valamint a Residentr Evil 7 is gyorsult pár FPS-t. Battlefield csak az 1060 -as gépen van fent, azt nem tudom sajnos,és nincs januári viszonyítási alapom, mert akkor még nem volt 1070 kártyám.
    Biztos vagyok benne, hogy ha 15-20 % sebességcsökkenés történt volna világszinten az NV kártyákon,( 127 vs 109) akkor arról már harsogna a bulivársajtó.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák