Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karavik

    veterán

    @all érintett:

    Most olvasom csak a történéseket. Mindenkit megnyugtatok, hogy a leírás tökéletes, milliószor végigtoltam már, nem csak vaktából írtam, ez alapján a 14 éves lényom is feltette az EU ROM-ot Redmi Note 5-re aki most csinált ilyet először.

    Megjegyzések:

    1. Ha TWRP jelszót két csak simán cancel-t kell nyomni, ez encryption miatt van amit Format Data eltávolít.
    2. TWRP-ből nincs hivatalos release, csak custom mind bugos mint állat, ezért van az, hogy nem érzékeli az érintéseket de újra bootolva a TWRP-be már működik TWRP V6.
    3. Azért ADB side load telepítést írtam, mert TWRP v6 nem támogatja MTP USB módot, így nem lehet semmit felmásolni a telóra TWRP recovery módban. TWRP V5 pedig egyáltalán nem érzékeli az érintéseket nálam, TWRP újraindítás után sem ezért ezt be sem tettem a leírásba.
    4. Írtam alternatív telepítési módot is USB OTG pendrive-ról ami szintén működik
    5. Ha TWRP USB MTB működne, akkor azt írtam volna, hogy csak fel kell másolni a rom.zip-et PC-ról telóra TWRP recovery módban

    Más hozzáértése miatt megy a fikázás, meg a levétel az összefoglalóból. Gratulálok! Tipikus magyar mentalitás! De ez volt az utolsó, hogy szabadidőmet áldoztam bármilyen leírásra...

    (#2468) alex.3:

    Egyiket se kell bepipálni, tiszta telepítésnél nincs értelme

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

Új hozzászólás Aktív témák