Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz madstunt #27934 üzenetére

    nyilván ott is megkérdezem, csak gondoltam, itt is megkérdezem, nem véletlen volt offban, BTW... -.-"
    attól még, mert kicsit korábbi technológia, tudtommal az alapok ugyanazok, sz'al... most az, h a Samu turbózott a színeken, vékonyított a rétegeken/kivett belőle, mittudomén/ meg még 1-2 apróság, attól pl a felépítése sztem kb azonos...

    tom956ster: köszi az infókat neked is. igen, jót mosolyogtam az "el akarod adni/árulni akarod" kapcsolaton... :D
    jogos.
    és én is nagyon sajnálom a Badát, nem tudom, miért hanyagolják/ták el. szerintem annak, aki a Symbihez, v hasonló alap, nem korlátozott, testreszabható, de nem széthaxolandó rendszerre vágyik, mint pl. én, annak tökéletes lenne. hiányozni is fog. az első Samu, ami tetszett. és ki is szolgált nálam 2 évet. pedig nagy SE-s voltam, de ez tényleg korrektül összerakott telefon(család). egy-két normális app kéne rá, meg mondjuk értelmesebb, akár vakus fényképező. mert bár a videója kiváló minőségű, képeket azért elég ocsmány, mosott sz_rokat készít... ennyi igényem lenne kb. meg még mondjuk nagyobb kijelző. azt csókolom.

    annyit kérdeznék tőled, hogy miben látod a különbséget a két kijelző között? gondolom a Samué jobb, szebb, ilyesmi. másnem felbontás, meg az újabb technológia miatt...

    na mindegy, csak leírtam a véleményem...

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák