Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chris94

    tag

    válasz zsoltyyy #10773 üzenetére

    Piactérről letöltött Google Mail app-al próbálkoztam elméletileg ez a hivatalos app.
    Ennek ellenére nem működik, a fiók pedig be van állítva
    Hibaüzenetet kapok rendszeresen, hogy a Google Apps fiókban nincs beállítva a mobileszközökkel való szinkronizálás.
    Ezt lehetetlennek tartom mivel Androidról váltottam és ugyanezt a gmail account ot használtam.
    Fórumokon olvastam olyat hogy akinek már régebben be volt állítva annak működik tovább viszont az "újaknak" nem fog.
    Gmailben nem találtam erre vonatkozó beállítást bár lehet csak elsiklottam felette :((

    A leírást köszönöm ez alapján fogom megcsinálni :R
    Szerencsére downgrade elnem nem kell xda-ról kilestem honnan lehet tudni a bootloader típusát tehát a HW Rev szám megfelelő így talán nem is lesz olyan bonyolult.

    Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

  • chris94

    tag

    válasz zsoltyyy #10773 üzenetére

    Még egy olyan kérdésem lenne mielőtt neki fogok a dolgoknak.
    Ha elrontok valamit visszaállítható az eredeti rendszer?
    Az teljesen tiszta hogy ha Formázásra rákérdez nem szabad engedélyezni.
    De ha valami más nem jönne össze valamiért.

    Én Rataplan Rom ját néztem kj magamnak abból is természetesen a legfrissebbet.
    Neked mi lenne a véleményed erről, illetve mit ajánlasz? :)

    Nothing Phone (1) #spacewar #Android 14 | TicWatch Pro 3 GPS | Android: 2010 - ...... | #customrom #customrecovery #androidmodding | Magyar nyelvű lokalizációért felelős fordító #novalauncher #vanced #revanced #evo-x #xiaomi.eu stb.

Új hozzászólás Aktív témák