Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FRENK1988

    veterán

    Valamelyik nem történetet láttam. Barátnőmmel szaladtunk a vonathoz (szokás szerint:D) na az Ő vonata már elment papíron mire kiértünk de mondtam neki, hogy próbáljuk meg hátha késik kicsit az indulással. Na ugy is volt. De nem simán késett, hanem egy fiatal férfi :F próbálta a barátnőjét :F feltolni a vonatra akinek annyira nem esett ez jól és késsel lábbal kapálózva ordított és sírt, hogy ő semmiképp nem fog felszállni.:D Na közben a Szerelmem felszállt a vonatra de a cirkusz továbbra is tartott. A vége az lett hogy a "pár" elhagyta a vonatot

    Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

  • művésznő4

    csendes tag

    válasz FRENK1988 #1 üzenetére

    Nem is tudtam, hogy vonattal szoktatok járni egymáshoz! :Y Azt hittem, nagyon közel laktok a drágáddal vagy ugyanott... Nekem múltkor volt először ez a vonatos hadműveletem (- és amint láthattad is, nem vagyok benne túl gyakorlott...de végül csak odataláltam hozzátok :B:DDD) viszont eddig mindig vagy távolsági busszal vagy kocsival oldottuk meg az ide-oda utat. :)

    Amúgy nekünk meg volt egy olyan, mikor a 'zuramat kísértem ki a vonatállmásra, hogy láttunk egy sérült, fogyatékos kisfiút, aki valahogy elszakadt a hozzátartozóitól és ott keringett összevissza. Egyik kocsiról a másikra ugrált le, meg futkározott, de közben azt sem tudta, hogy hol van. - Nyilván ez a betegsége miatt volt, pedig már jócskán kiskamasz lehetett... Aztán végül, mikor már végleg nagyon zavarta az ottani utasokat, szóltak ott pár kalauznak és azok megkeresték a szüleit, akik már halálra aggódták magukat a kiskölyök miatt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák