Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    válasz Csemike #11 üzenetére

    Csemi! Ha most azt mondanám, hogy "Igen" vagy hogy "Majdnem", akkor az egész el lenne vicceskedve és senki nem venné az állításomat komolyan... Vagy esetleg épp az ellenkező hatást váltaná ki az olvasókból, hogy: "Jaaajj, tipikus rámenős muszlim fiú....ezek olyanok, mint a törökök. A turista lányokat is, csak úgy cserélnék elfele a rengeteg tevéért... :U " Ő viszont meglepő módon, egyáltalán nem ilyen! Igaz, azt sem állíthatom, hogy "Neem, még soha nem fordult meg a fejében olyasmi, hogy esetleg Ő....meg én....a jövőben...!", mert az sem lenne teljes mértékben igaz... Lotfi nagyon is egy komoly és megfontolt fiú. Nem tagadja, hogy odáig van értem, de házasságon egyelőre nem gondolkodik, várja a megfelelő lányt és a megfelelő időpontot. Furcsa, de a rengeteg ellentét ellenére, nagyon is hasonlóan gondolkodunk és bár elég vallásos ő, és a családja is, de képes elvonatkoztatni és egy mai, modern srác fejével gondolkodni.

    Amúgy, amiket leírtam, a 80-90%-át a fiútól vettem. :) Angolul kérdeztem ki tőle mindent részletesen és aztán lefordítottam a dolgokat. Ez teljes mértékben az ő véleménye, nem könyvekből szedtem, meg ilyenek. :N
    Csak a nagyon száraz, "hivatalos" részeknek néztem utána biztos forrásból, amire nem voltam biztos, hogy a fiú pontos választ tudna-e adni, mint pl. a vallási és etnikai megoszlás, stb. Hülyeséget meg nem akartam írni, ugye. Az összes többi viszont saját szerzemény...:)

Új hozzászólás Aktív témák