Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcsongor

    csendes tag

    Nekem is ilyen telóm van 2 hónapja. 70Ft-os akcióban választottam a Vodánál és mivel már korábban volt Motom (v3x), ezért elég pesszimistán álltam hozzá. A külseje tetszett, elég masszív szerkezet, és tetszett, hogy adnak hozzá tokot gyárilag. Úgy voltam vele, hogy legfeljebb elcserélem másikra, ha ua hozza mint a korábbi, mert azt utáltam.
    A VE66 viszont elég jó benyomást tett rám. Szerintem 6-os skálán 4-est adnék neki, annak ellenére, hogy nagyon alulról kellett felhozni nálam magát :D . A neten keringő tesztek is mind lehúzzák, de szerintem alaptalanul. Kezdjük a kameránál: 5MP + LED ami ráadásul tényleg elég messzire világít (sajnos zseblámpaként nem igazán használható, mert csak röviden világít) és jó fényviszonyok közt éles képeket lehet vele csinálni. Ha legnagyobb felbontásban csinálsz vele képet, akkor a kijelző elmosódottan adja vissza, de monitoron éles lesz. Majd teszek néhány képet is. Aztán ami a legjobb benne az a hangminősége. Volt már pár telefonom, de ilyen tiszta beszédhangot még egyik sem produkált, ráadásul lehet valamelyest állítani is rajta. A csengőhangokat is szuperül és hangosan adja le, annyi a negatívum itt, hogy alulról zenél és emiatt csak kemény felületen hallatszik. Ehhez kapcsolódóan a rádiót is meg kell említeni, mert az füles nélkül is hallgatható ,ami sztem nagyon praktikus, igaz a mély hangokat nem kell keresni, fülessel élvezhetőbb. Ami nagyon megfogott még, az az összeszerelési minősége. A csúszka nagyon jó, rugós, érződik, hogy strapabíró. D900i-m is volt, az pont az ellenkezője. A kijelzője szedi rendesen a bizonyítékokat, napfényben jó látszódik és szinte vakítóan fényes maximumon. Az akksi közepes, 2 nap átlag, de gyorsan tölthető (1 óra). USB kapcsolaton keresztül nem kell telepítgetni semmi, külső belső memóriát láthatjuk vele és nagyon gyorsan másolgat. WiFi elég gyors én keveset használtam, böngészője sztem körülményes. Arra ott az asztali gép. Sms írás elég jó, mindig felkínálja a korábban már használt szavakat (nem csak prediktívben) és így sokkal gyorsabban lehet haladni. A gombjai kicsit kemények viszont, de érdekes gumiszerű borításuk van. Szokni kell.
    Szóval szerintem akinek nem szimpi az érintőkijelző, de egy jó kamerával szerelt, elég sokat tudó és jó hangminőségű beszélgetésekhez kell telefon annak jó választás a moto.

Új hozzászólás Aktív témák