Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz s200 #53 üzenetére

    A tápokhoz, cikk iráshoz értessz? Metált birod?
    Ha értenél a tápokhoz akkor az értékekhez szólnál hozzá. Ugyanis pl egy fsp 350 pnf-l össze hasonlithattad volna a drágát. A másikat pedig egy giga 460-l. Az ugyanis érdekesebb lett volna. Remélem érted mire gondolok?
    Cikk írás, tördelés. Ha tudod mit, miért nem csodálkozol. Ha nem minek csacsogsz fölöslegesen cicaboci?

    Amd - Radeon - Ryzen

  • shtml

    őstag

    válasz s200 #53 üzenetére

    Hajjaj, fokozódik a helyzet. :)
    Te a cikk stílusát kifogásoltad, én meg a tiédet. Ennek nem sok köze van ahhoz, kihez érsz fel és kihez nem - nem is értem, hogyan voltál képes ezt kiolvasni a szavaimból. Bár talán tudsz valamit, amit én nem...

    A neked címzett első hozzászólásommal egyetlen dologra szerettem volna rávilágítani: az még nem baj, ha szakmailag nem tudsz vagy akarsz hozzászólni a cikkhez, de ettől még nem kell gúnyolódnod a stílusán, mert annyira nem rossz.

    Ehhez most csak azt teszem hozzá, hogy a te fennhéjázó stílusod sem érdem. Inkább lelki éretlenségedre enged következtetni, függetlenül biológiai korodtól. Amúgy meg már rég nem nulla információ birtokában feltételezek rólad bármit is.

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • Dyno

    veterán

    válasz s200 #53 üzenetére

    Kritizálsz itt olyan embereket akik nap mint nap segítenek a hozzá nem értőknek abban hogy a boltokba ne rajtuk gazdagodjanak meg.Én csak annyit mondok értékelni kéne a részletes tesztet és kritizálás helyett valami értelmeset hozzászólni, aminek alapja is van.És lehet, hogy így látatlanban nem szabad ítélkezni, de Te olyan embert kritizálsz aki ezekkel a tesztekkel azért szenved meg, hogy nekünk legyen könnyebb.És én értem, hogy nem a legjobb táp, de új és jó róla valamit tudni és valószínű hogy Rudi a ventilátor ráccsal azt próbálta kiemelni, hogy esztétikusabb egy külön ventilátor rács mint egy előre kivágott lemez.Értékelni kéne mások fáradozásait.És nem az ilyen apróságokon ugrálni.

    Aszittem' szabad országban szabad ember azt csinálja, amit szabad.--> ne haragudj, de ez a tipikus már csak azért is az enyém az utolsó szó......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák