Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Látom, volt némi moderálás a topikban, de a leginkább engem moderáltak ki, pedig akadt más komment is, ami szvsz lazán kimeríti a politizálás fogalmát. Nem tudtam, hogy "világpolitizálás" is tiltólistás, a honi politikát meg szerintem nagyon is mellőztem, csak összehasonlítás képpen, pozitívan került említésre.
    A személyeskedés meg... Magamhoz képest tök visszafogott voltam. Le sem idiótáztam senkit, pedig azt gyakorta megteszem. legközelebb én fogom kérni magamra ezekért a 30 perces kispadot. Ha magam fülelem le, enyém az erkölcsi győzelem. :U
    Minden esetre megvan a P30 Pro. Hiányozni fog az iPhone, de kell a vérfrissítés, és nehezen bírom a kötöttségeit.
    Summa:
    Bízom benne, hogy mindkét fél tudja, hogy nagyon-nagyon sokat kockáztat.
    Bízom benne, hogy az amerikai vezetés sem olyan meggondolatlan valójában, mint néha tűnik.
    Bízom benne, hogy a Huawei hadsereg által adott tőkeinjekcióiból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Minden esetre karmikus jelnek veszem, hogy a telefoncsere előtt 10 perccel egy a kínaiak népirtásaira fókuszáló röplapot nyomtak a kezembe. :(((
    Mindenkinek szép napot!

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák