Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfun

    tag

    Ostobaság arról beszélni, hogy felesleges a netbook, amikor veszik az emberek, és sokan vannak akiknek pont arra van szükségük.
    Én tavasszal vettem egy HP netbookot. pont egy nagyobb projektben volt a cég és állandóan az irodában rohadtam, fél szemmel a emaileket kellett lesni és azonnal válaszolni rá. Egyik ebédszünetben átmentem a közeli T-pontba és egy netes csomag keretében 0 Ft-ért elhoztam egy netbookot. Onnantól bármikor ha kedven volt, átmentem a szemközti kávézóba, és a teraszon kapucsínózva, előttem kis netbookkal tudtam dolgozni. Azóta nagyon megszerettem, laptop helyett ezt cipelem magammal mindenhová, megjártam vele munkaügyben Londont, Nev Yorkot, Atlantát, (pici, elfér a bőrönd sarkában)... Mikor megjelent, rátoltam egyből a Win8DP-t így már gyors is, mint az istennyila. Otthon már csak akkor nyitom ki a laptopomat, ha munkát viszek haza, egyébként a netbookot használom, most is ezen írok.
    A laptopnál jóval mobilabb, könnyebb és kisebb helyet foglal, az aksija 5-6 órát simán kibír full használattal, pont jó arra amire kitalálták, netes böngészésre, kisebb programok futtatására, videózni stb...

    [ Szerkesztve ]

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Új hozzászólás Aktív témák