Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Manbal #4 üzenetére

    Igen tudjuk, az Intel 14 nm jobb mint a 7 nm mert 2x7 az 14, ergo kétszer jobb, Jézusnak is Intel procija volt, az Intel találta fel a földet, a gyenge paszta a kupak alatt nem spórolás, hanem ha forrasztva lenne akkor olyan gyors lenne, hogy utat nyitna egy másik dimenzióba, és a 10 nanos proci balfaszoskodás is csak teszt nehogy olyan procit gyártsanak ami öntudatra ébred, és beinditja az ítélet napját....

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Béééla #46 üzenetére

    Mert telefont mindig magánál hordja az ember, gyakrabban is cseréli mint a gépét, baleset is érheti, ami miatt megint cserélni kell, és rájöttek a memória gyártók hogy ebben több pénz van mint a pcben ahol átlag user vesz egyszer 8 giga romot és elvan vele platform váltásig. De hogy ne "ok nélkül" pakoljak bele a sok romot Androidra szépen úgy programoznak hogy lassan már tényleg 64 giga ram kell egy teloba. Érdekes iphone ba elég 3 giga is és ugyan azok az appok vannak rá is mint androidra.
    Persze ez is saját vélemény.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz FlashLed #55 üzenetére

    Semmi bántás nélkül de, de ő vagy tényleg pénzt kap az inteltől, vagy tényleg ennyire kék szemüveges, de azért néha már túlzásba esik. Lehet itt bizonygatni, hogy az Intel ilyen jó meg olyan jó, de az én meglátásom szerint csak visszafogjak a fejlődést. Ugye a kettő, négy mag mindenre elég... Akkor csak azt nem értem, hogy olyan helyeken ahol tényleg számít a teljesítmény, pénzt termel és nem a nép szórakoztatása a cél miért is van a legtöbb program több magra írva? Minek van a xeonba n+1 mag? Oda nem lenne elég 4 mag 5, 6, GHz en? Jah, hogy ezeket cégeknek, olyanoknak szánják, akik pénz keresésre használják a hardwaret, és ők egy consumer proci 10-20 szorosat fizetik ki, mert minden perc számít.
    Játékokban is sokkal többet kapna az ember, ha nem lennének a fejlesztők arra kényszerítve, hogy a piac többségét szolgálják ki. És igen az intelé a fölény, ergo ha a fejlesztők pl az fx széria startja után elkezdtek volna 6-8 magra írni játékokat, a felhasználók nagy részénél szarul ment volna. Ergo az amd vert hugyozhat, meg probalhat újítani, ha mind a két fronton ott a rivális, aki már bebetonozta magát... Dx 12, Vulcan mióta is létezik? Nem tegnap találták fel, de mégse tud elterjedni, mert egyrészt a sok Windows 7 huszár viszakszik a win 10 ellen ( aztán bssza meg minden fejlesztő mert nem fejlődnek a játékok) másrészt meg ott az nv aki ugyan azt játsza mint Intel processzor téren...
    De nagyon remélem, hogy elindul végre valami.
    És ha a Sony fejlesztői a pcs szemmel röhejes hardwarerel olyanokat tudnak letenni az asztalra látványban mint az uc sorozat, vagy hzd, gow akkor kérdem én mit csinálnak a pcs fejlesztők és miért nem megy nekik a mérföldkovekkel erősebb hardware el... Egy gow szintű játéknak oda írnak, hogy i7 meg 1070 min bitte azalatt szar lesz... Jah hogy nem tudják olyan szinten programozni a hardwaret mint egy konzolon... Köszi Intel meg nv....
    Nem vagyok amd fan, gépem sincs, de aki nem látja, hogy mit művel a két nagy cég a jatekiparral az tényleg fan...
    Bocs nem az egész neked lett címezve, de már nem volt kedvem szerkeszteni.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz sNake^ #84 üzenetére

    Az komoly. 4 app... nekem van hogy több mint 30 van nyitva, közte a böngésző több tabbal. Nyilván újra tölti azokat amiket rég használtam, de pl nem nagyon veszem észre, hogy a telefonom belassult volna. És az appokat is elég gyorsan újra tölti ( igen ez lehet probléma egyes embereknek, engem pl nem zavar...) és ezt az iPhone 7 esem 2 giga rammal tudja...
    Na mind egy amire ki akartam lyukadni az az, hogy tényleg nem értem, hogy mit csinálnak android fronton, hogy már 8 giga ramot kell egy teloba tenni....

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák