Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Palibá

    tag

    válasz Fred23 #4213 üzenetére

    Köszönöm szépen a hosszú és érthető választ. A BEAC-okat akkor nem is erőltetem, mert meggyőztél/meggyőztetek. 20K-nál többet én sem adnék fejhallgatóért, mivel tudom hogy nem komolyzenét hallgatok, és nem veszteségmentes anyagot. Jobbára gondolom elég nehéz is lenne a szájízemnek megfelelő muzsikákat nagyon jó minőségben megszerezni, de ha sikerülne sem biztos hogy jó szívvel áldoznám fel a tárhelyet 20-30x nagyobb fájlok kedvéért, mint jelenleg.
    A VER-nek akkor adok egy esélyt, megveszem, kipróbálom, meghallgatom, és leírom majd a szubjektív tapasztalataim róla ide. Ha meg nem lesz elég a hangzásbeli javulás (ha lesz egyáltalán), akkor nyugodt szívvel lemondok róla. Azért bízom benne, hogy kellemes meglepetést fog okozni minőségben, és nem is lesz túl halk (a thomson-om sem szoktam 45-50es hangerőnél hangosabban hallgatni a teló 75ös skáláján, bár ha 2xes az impedanciája a VER-nek, lehet hogy azt 90-100-ason kellene, ami ugye meg nincs. A max 75ön az lehet olyan lesz mint ez 37-esen, de majd kiderül.)
    Köszi mégegyszer!

    Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

Új hozzászólás Aktív témák