Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

(#2001) zoleeno1 válasza mjani1172 (#2000) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Ezert vegyel samsungot vagy ajfont, azok biztosan oriasi leptekkel haladnak előre :K

Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 Mocha Brown; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#2002) OPiiPO válasza zoleeno1 (#2001) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

:DDD

Sziasztok, lenne egy Nikon D3200 gépen, nem tudnátok abban segíteni ,hogy meglehet azt csinálni,hogy amikor távolról fényképezek csak a közeli tárgyakat jelenítse meg?

(#2003) mjani1172 válasza zoleeno1 (#2001) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Neked is volt V10- ed. Ki mered jelenteni azt, hogy sokkal gyengébb volt mint (eltelt 2- 3 év) mint a p20 pro? fotóról van szó természetesen.
Tehát ez a csúcsok csúcsa most? [link]
Ezen nincs egy éles részlet.
De mindegy, látom ezt páran a szívükre veszik így kiszálltam.

[ Szerkesztve ]

(#2004) jacis válasza mjani1172 (#2000) üzenetére

jacis
(veterán)

Köszönjük az infót. Legalább Te átlátod. 👍

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10+

(#2005) Remekelek28 válasza mjani1172 (#2003) üzenetére

Remekelek28
(őstag)

Ez melyik teloval készült? Mert ez szerintem egész korrekt.

(#2006) Krisztianson

Krisztianson
(csendes tag)

Hejhó

Valaki tudja esetleg, hogy Pesten belül hol van lehetőségem kicsit kézbe venni a telefont és jobban megvizsgálni?
Mate 10 Pro-t már láttam de nem fogadott el a "must have" érzés, szóval talán majd a V30-nál.

(#2007) Helltak válasza Krisztianson (#2006) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Media Markt-ban láttam kihelyezve. Viszont nem biztos, hogy mindegyikben van..

Huawei P30 Pro 8/256gb Aurora

(#2008) Krisztianson válasza Helltak (#2007) üzenetére

Krisztianson
(csendes tag)

Árkádban voltam, még csak nem is hallottak róla 😁
Gondolkodtam még a Westenden, de nem jutottam el ma oda, mert barátnőm bemondta az unalmast.

(#2009) Helltak válasza Krisztianson (#2008) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Óbudán, a Stop shopban van kirakva.
Pólusban meg Westendben szoktak még hamar kint lenni az "újdonságok".

Huawei P30 Pro 8/256gb Aurora

(#2010) Krisztianson válasza Helltak (#2009) üzenetére

Krisztianson
(csendes tag)

Rendben, köszönöm!
Felkeresem akkor a Westendet.

(#2011) Cranberries válasza Krisztianson (#2006) üzenetére

Cranberries
(tag)

A Mammutban lévő Media Markt-ban megtapizható egy kék példány (tegnap voltam). :K

(#2012) #98880768 válasza Krisztianson (#2010) üzenetére

(törölt tag)

Westendben nincs, oda ne menj.

(#2013) OPiiPO válasza Remekelek28 (#2005) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

ha az exif nem hazudik, akkor Huawei P20 Pro

[ Szerkesztve ]

Sziasztok, lenne egy Nikon D3200 gépen, nem tudnátok abban segíteni ,hogy meglehet azt csinálni,hogy amikor távolról fényképezek csak a közeli tárgyakat jelenítse meg?

(#2014) Krisztianson válasza #98880768 (#2012) üzenetére

Krisztianson
(csendes tag)

Értettem. Köszönöm!
Akkor szerintem egyúttal letudom majd a Végtelen Háborút meg a V30-at is a Mamutban hónap végén 😁

(#2015) OPiiPO válasza Krisztianson (#2014) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

kitűnő árukapcsolás :DDD

(#2016) zoleeno1 válasza mjani1172 (#2003) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Sokkal gyengebb dehogy volt, ezt en soha nem is mondtam. Nem vagyok fotomuvesz, nekem a V10 is boven jo kepeket lőtt, nagyon szerettem azt a telot is, az uzemidon kivul minden teren. Ha nem is fenyevekkel, de jobb kepeket készít a mate10pro. Oriasi fejlodest mar hiaba varunk, ki van mar maxolva ami a jelenlegi technikaval ki tudnak hozni ekkora lencsekbol. Pakolhatnak 3-4-5-10 kamerat egy teloba, az egesz nagyjabol csak parasztvakitas... Az a baj, sokan azt varjak, hogy millios nikonok szintjet kell hoznia egy szaros telefonnak:)

(#2017) Krisztianson válasza OPiiPO (#2015) üzenetére

Krisztianson
(csendes tag)

Nekem a maga módján a dilemma a V30 és a Mate 10 Pro között is egy Végtelen Háború 😁

(#2018) OPiiPO válasza Krisztianson (#2017) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

hasonló cipőben járok . . .

(#2019) Krisztianson válasza OPiiPO (#2018) üzenetére

Krisztianson
(csendes tag)

Sokan vagyunk a klubban, ahogy figyeltem. Az a poén, hogy részemről nincs is igazán semmi, ami a V30 mellett szólna, mégis valamiért megfogott. Ellenben a M10 Pro rendelkezik mindennel, amire szükségem lehetne, de mikor kezemben van nem érzem, hogy "kell nekem" és, hogy a következő 3-4 évben mellettem lesz.

(#2020) sanyiii84

sanyiii84
(csendes tag)

A dual simes változat tulajdonosait kérdezném hogy hol és milyen garanciális feltételekkel vásároltátok a készüléket? Sehol nem láttam európai DS készüléket, csak ázsiai piacosat.

(#2021) olddog válasza sanyiii84 (#2020) üzenetére

olddog
(tag)

Mert nincs. Általában Hongkongból származnak.

LG V30+DS, Lenovo Yoga Tab2 8", Xiaomi Mi Band 3/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Törpehörcsög...Temporary In Stock :)

(#2022) bajnokpityu válasza Krisztianson (#2017) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

v30 nem volt kezemben, de nekem nagyon nem jött be a mate 10 pro. az a konkrét darab, ami a börsi MMben van. amoled létére piros szinnel elvétve találkozni, inkább bordó meg nari.

hozzátenném ma 4 S8 volt a kezemben, és ezek között is jókora a szórás kijelző szinekben :( Akkora, h a leggyengébb s8 kb egy szinten volt a matevel.

Ipad mini 4 eladóak

(#2023) OPiiPO válasza sanyiii84 (#2020) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

mivel mindegyik ázsiai piacról beszerzett, ezért semmilyen hivatalos garancia nincs rá az EUban

(#2024) Krisztianson válasza bajnokpityu (#2022) üzenetére

Krisztianson
(csendes tag)

Nekem amilyen szar a szemem fel sem tűnnek ezek, bár észrevettem én is, hogy olyan hatalmas különbséget nem érzek a jelenlegi Xperia Z1-em és a Mate 10 Pro között kijelző terén.
Azonban nem nagyon találok nála jobb opciót piacon most.
V30 még lehet befutó ha megtetszik a kezemben és inkább lemondok az üzemidőről meg a több RAM-ról😁

(#2025) MaxxDamage

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

V30 vagy inkább V30+ kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Dual SIM és még van benne microSD kártyának is hely ? (mint a V20 H990DS esetén is)
Tehát a 2 SIM kártya mellé be tudok rakni egy mSD kártyát is ? :R

V30S+ ThinQ mikor várható kb. ? (megjelenés a piacon - akár GSM boltba való feltűnése is)

MD
L

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#2026) jacis válasza MaxxDamage (#2025) üzenetére

jacis
(veterán)

V30S+ ThinQ: az LG-t ismerve max év vége. ;]

Samsung Galaxy S10+

(#2027) MaxxDamage válasza jacis (#2026) üzenetére

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Szép! :U (amúgy jah..kb. :)) )
Dual SIM-es V30+ abba van még mSD foglalat is?

MD
L

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#2028) jacis válasza MaxxDamage (#2027) üzenetére

jacis
(veterán)

Úgy tudom igen.

Samsung Galaxy S10+

(#2029) MaxxDamage válasza jacis (#2028) üzenetére

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Ezt találtam róla:

Gyakorlatban ez mit takar?
Ebből azt veszem ki, hogy Dual SIM -es V30+ -ba a 2.-ik SIM helyre kell helyezni a mSD kártyát :F
V30+ Dual SIM tulaj tapasztalata / véleménye is érdekelne. :R

MD
L

[ Szerkesztve ]

(#2030) polar-x

polar-x
(tag)

Kezdek megbarátkozni a kamerával. Szerintetek milyenek ezek a képek? [link] [link] [link]

(#2031) saddybaddy válasza bajnokpityu (#2022) üzenetére

saddybaddy
(tag)

Azért ez azon is múlik, hogy milyen kijelző séma van beállítva a 4 közül.

(#2032) bajnokpityu válasza saddybaddy (#2031) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

normal/alap on volt mind. noés nem az volt a bajom, h kékes zöldes, pirosas lett volna. hanem narancs és bordó között nem volt piros..

Ipad mini 4 eladóak

(#2033) jacis válasza polar-x (#2030) üzenetére

jacis
(veterán)

Szerintem egész jók.

Samsung Galaxy S10+

(#2034) polar-x válasza jacis (#2033) üzenetére

polar-x
(tag)

Pedig a fotós topikba szinte elküldtek vele a francba...

(#2035) rlaci2 válasza polar-x (#2034) üzenetére

rlaci2
(őstag)

Ki küldött el ? Egyedül én véleményeztem a képeidet,de szerintem semmi sértőt nem írtam.Te kérted,hogy alkossunk véleményt.

[ Szerkesztve ]

(#2036) Aryon87 válasza polar-x (#2030) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Teljesen korrekt kepek. Szinek kellemesek, nem akarja kiszurni a szemem a tulzott szinvilag, a vonalelesseg is a helyen van, tulelesitest sem latok.
A fotos topikkal nemigen kell foglalkozni, ott mas a favorit, az LG, Huawei, Sony stb mindig is le volt huzva. Jacis kepei sem arattak sikert ott.

Valaki lenne szives csinalni a szeleslato kameraval is 1-2 kepet? Kivancsi lennek, az mit nyujt (meg javult-e a G5/6 utan).

Huawei P30Pro & Huawei P9

(#2037) zoleeno1 válasza bajnokpityu (#2022) üzenetére

zoleeno1
(addikt)

Ez valami egyedi eset lehet, mert a topikjaban meg senki nem panaszkodott ilyenre...

[ Szerkesztve ]

(#2038) polar-x válasza rlaci2 (#2035) üzenetére

polar-x
(tag)

rlaci! Hadjuk. Nem jók és kész. Elfogadom
Más! Volt már itt valakinek olyan gondja,hogy egyszerűen mint ha nem lenne jó az érintés érzékenység a kijelzőn?. Főleg gépelésnél veszem észre hogy nem azt azt a betűt irja be mint amit lenyomok. Ennyit nem tévesztek. Gorgetésnél is van hogy lefele lapozok lassan majd hírtelen begyorsul vagy épp elindul a másik irányba az oldal. 14 napig online vásárlásnál lehet kérni cserét? Valami bibi van ezzel a kijelzővel...

[ Szerkesztve ]

(#2039) bajnokpityu válasza zoleeno1 (#2037) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

bárki elmehet megnézni miről beszélek.
amikor felvetettem ezt a témát ott, akkor az volt az általános reakció, hogy hát igen, tényleg nem volt előrelépés a régi olcsó LCDről a szuper oled...

Tegnap este újra elfogott a vágy, h maradjon LGm, aztán megnéztem megint a fotokat, és no, amikor nem készül fel rá az ember, és csak lő egy automatát, akkor számomra sokkal kevéssé tetszetős képet csinál, mint kéne.

[ Szerkesztve ]

Ipad mini 4 eladóak

(#2040) tapaizo válasza polar-x (#2038) üzenetére

tapaizo
(őstag)

Online vásárlásnál 14 napig indoklás nélkül kérhetsz cserét, vagy pénzt, én a pénzt kérném vissza! De természetesen a készülék visszajuttatásáról neked kell gondoskodni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9+

(#2041) bajnokpityu válasza tapaizo (#2040) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

magánszemélyként.

Ipad mini 4 eladóak

(#2042) polar-x válasza tapaizo (#2040) üzenetére

polar-x
(tag)

Rendben köszönöm! Holnap beviszem és megkérdem hogy van-e másik készülék,ha nincs akkor elállok a vásárlástól. Gariztatni nem akarom hogy egyből LG-be vigyem míg él a 14 nap. Ilyenkor az elállásnál nem gond hogy ki lett bontva a töltő meg a füles?
bajnokpityu! Magánszemélyként vettem,nem cégre...

[ Szerkesztve ]

(#2043) tapaizo válasza polar-x (#2042) üzenetére

tapaizo
(őstag)

Nem baj ha kibontottál mindent, hiszen a baj nem csak magával a készülékkel adódhat, hanem a hozzá adott tartozékkal is, pl. nem tudhatjuk, hogy a füles a telefon miatt nem szól, vagy maga a füles rossz, ugyan ez vonatkozik a töltőre is.

Samsung Galaxy S9+

(#2044) bajnokpityu válasza polar-x (#2042) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

az jó, mert nem a cég jófejségére kell hagyatkoznod, a törvény is melletted áll.

Ipad mini 4 eladóak

(#2045) saddybaddy válasza bajnokpityu (#2032) üzenetére

saddybaddy
(tag)

Nekem hibátlanok a színek,annyira,hogy az S8+ -omba van eddig a legjobb kijelző az összes telóm közül.

(#2046) turbuczn válasza polar-x (#2038) üzenetére

turbuczn
(tag)

Nekem volt ehhez hasonló hibám:
[link]

(#2047) polar-x válasza turbuczn (#2046) üzenetére

polar-x
(tag)

És mi lett a vége? Cserélted vagy javították?

(#2048) turbuczn válasza polar-x (#2047) üzenetére

turbuczn
(tag)

Turbadonal vettem, prémium garival, így cserélték a telefont egy újra. Az újnál nem tapasztaltam már ilyen hibát.

(#2049) Bodagreg

Bodagreg
(csendes tag)

Ma megjártam vele a fővárost, itt van néhány fotó.

[link]

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#2050) polar-x

polar-x
(tag)

Sziasztok! Valaki nem olyan rég kérdezte hogy milyen a V30 nagylátószögű kamera a G6-hoz képest. Nem tudom aktuális-e még a kérdése de hoztam pár képet:
Normál Wide
Normál Wide
Normál Wide
Normál Wide

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.