Hirdetés
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen egeret válasszak?
- Projektor topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Asztrofotózás
- Melyik tápegységet vegyem?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- LG LCD és LED TV-k
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
fornettisuti
veterán
Ennyi pénzért nem LG-t vesznek a népek.
-
mizoli
addikt
Egy ázsiai gyártónál nem kell feltétlenül a racionalitást keresni. Fafejűek, nem látják be, ha valamit nem jól csinálnak, a nyugat emberének pedig leszarják a véleményét.
Lehet, hogy nem telefon, de nagyon jó példa erre a Mclaren Honda szenvedése a Forma 1-ben.Az a dolog, hogy más ázsiai gyártóknak jól megy, az azért van, mert ők alapból megértették, hogy mit akar a nyugat embere.
Az LG soha nem volt a szívem csücske, ezután sem lesz az. Legnagyobb gondnak a kijelzőt látom.
Az FM rádióért viszont jár egy nagy piros pont! -
OPiiPO
veterán
"Az a G4 aminek az összes példánya elhullot BL(alaplap) hibával 1 éven belül?"
- Ez így egyáltalán nem igaz. Írhatod azt hogy elég sok, de nem igaz hogy mindegyik egy éven belül kivétel nélkül. -
dajkapeter
senior tag
Ez az LG már nem az az LG ami a G2-G4 párost készítette...
(A két legjobb LG a mai napig)A G3 se volt az igazi. Nekem az van, keretrepedés, alaplap hiba, szélsőséges melegedés. Ez csak az amiről én tudok. Az enyém többször kapcsolt ki melegedés miatt, alaplapot cseréltek benne, többeknek repedt a keret...
Páromnak volt G2, G4, most G5. A G2 volt jó gép. A G4-et imádta, de alaplaphiás volt (meglepő módon). A G5 meg nem akar működni, alig megy rajta valami.
Lehet nekem S8+ lesz belőle, mert addigra már 150 alatt lesz gsm-ekbe, a V30 meg 280... Na annyit nem ér nekem a dupla kamera...
-
hatala
tag
Enyém 13hónapot bírt BL előtt, csakhogy gari után nyerjem meg

Tényleg király a G4...Akkor az érdekes gari volt, mert nekem a 23-ik hónapban adta meg magát 1 hónappal a 2 év gari lejárta előtt és szó nélkül cserélték, így most van +1 év garis újszerű G4-em.
Nem olyan rossz ez. -
koxx
MODERÁTOR
Enyém 13hónapot bírt BL előtt, csakhogy gari után nyerjem meg

Tényleg király a G4...De a BL hibát szerencsére 2 évig javítja az LG szerviz, szóval korrektek. Nekem csak egy szimpla beégés/foltosodás miatt kellett kijelzőt cseréltetnem a V10-ben gari vége előtt 3 nappal.
Ezek az oled színhibák azért elég zavaróak egy cca 300k-s telónál. Egyre jobban várom az U11+-t. 4000-es akku, 6GB RAM és oreoval jön.
-
Matada2.3
veterán
Lehet maradni kéne még az IPS-nél?
Amennyire jól indított mindenhol ez a készülék úgy rombolódik le bennem tesztről tesztre a V30. Most kellene picit belehúzni a HTC-nek az U11+-szal, mert arról eddig kevés rosszat olvastam. -
#82729984
törölt tag
-
CarryPotter
tag
-
Reinkz
senior tag
Nekem senki nem mondja hogy feher kep esten alulrol a kijezonek full keknek kell lennie.. Vicc
-
WinstonWolf
senior tag
Mind az itthoni megjelenés dátuma, mind az akkorra prognosztizált ár vicc kategória.
A készülék amúgy ezeket leszámítva nagyon jó lett!
-
koxx
MODERÁTOR
Ez az LG már nem az az LG ami a G2-G4 párost készítette...
(A két legjobb LG a mai napig)Az a G4 aminek az összes példánya elhullot BL(alaplap) hibával 1 éven belül? hmm. A G2 valóban egy jól sikerült teló lett, de pl a G3/G5 párost nem mondanám annak.
-
MikeWazowski
veterán
Ez az LG már nem az az LG ami a G2-G4 párost készítette...
(A két legjobb LG a mai napig) -
tibcsi0407
félisten
Európa a világ kb. 2. legnagyobb gazdasági társulata, nem igazán értem miért nem érzik nagy piacnak.
Ugye ha én lennék az LG akármilyen főjanija, akkor elgondolkodnék hogy vajon miért van az hogy az összes konkurencia ezerrel tolja az EU-t is, most már ugye az olyan kínai gyártók is mint a xiaomi (lásd még itthon is bekerült a telenorhoz)...
Ahogy már sokszor mondtam, ha ezt a vonalat viszik tovább 2-3 év és lehúzzák a rolót.
Egy ázsiai gyártónál nem kell feltétlenül a racionalitást keresni. Fafejűek, nem látják be, ha valamit nem jól csinálnak, a nyugat emberének pedig leszarják a véleményét.
Lehet, hogy nem telefon, de nagyon jó példa erre a Mclaren Honda szenvedése a Forma 1-ben.Az a dolog, hogy más ázsiai gyártóknak jól megy, az azért van, mert ők alapból megértették, hogy mit akar a nyugat embere.
-
darvinya
titán
Apró baki:
váltakozó feszültségű gyorstöltő…
Nem váltakozó, hanem változó feszültségű (5V, 7V, 9V, 12V) -
#82729984
törölt tag
Nem érzik nagy piacnak Európát/Magyarországot, így nekik mindegy (örülni kell, hogy egyáltalán lesz...) Az USA-ban és a kis otthonukban már régóta kapható.
Áresés és kijelzőjavítás után jövő tavasszal talán már vennék is egyet, de ha marad a kijelző, sajnos el kell felejtenem (ahogy az egész LG-t ahogy van).
Európa a világ kb. 2. legnagyobb gazdasági társulata, nem igazán értem miért nem érzik nagy piacnak.
Ugye ha én lennék az LG akármilyen főjanija, akkor elgondolkodnék hogy vajon miért van az hogy az összes konkurencia ezerrel tolja az EU-t is, most már ugye az olyan kínai gyártók is mint a xiaomi (lásd még itthon is bekerült a telenorhoz)...
Ahogy már sokszor mondtam, ha ezt a vonalat viszik tovább 2-3 év és lehúzzák a rolót.
-
Mike81
senior tag
Hát én el vagyok borzadva a kijelzőtől. És ezért van pofájuk 280 000 kérni úgy hogy fél évvel a bejelentés után lehet majd megvenni? Ehhez csak gratulálni lehet! Ha valaki nem tudja hogyan kell vásárlókat és márkahű embereket veszíteni akkor az LG-hez kell küldeni őket iskolapéldának!
Szép telefon én is rávoltam izgulva de így nem kell. Megvárom az U11+ -t meg azért meglesem a Mate 10 prot is, hogy mennyire gáz a kijelzője. De ha az sem jön be akkor S8+ és U11 + között kell dönteni.
Azért a HTC jobban piszkálja a fantáziámat -
*RLaci*
addikt
Hát ez mi a sz*r? Mindenki szívta a vérét a Mate 10 Pro-nak a kamera miatt, akkor erre mit mondanak? Kíváncsi leszek...
+1
-
aTe014
aktív tag
-
doooo
veterán
-
observer
tag
Január közepe???

-
aTe014
aktív tag
-
OPiiPO
veterán
Pontosan olyan mint bármelyik csúcs a palettáról.Mostanában akartam cserélni a 6P-t,legfontosabb szempont a fotózási képesség.
De semmilyen mobil nem tud nappali körülmények között lényegesen jobbat,főleg hogy ez egy valag pénzbe kerülne.
A hangsúly a lényegesen van,mielőtt kitörne a háború......Lényegesen jobbat nem fogsz találni, szerintem.
-
tibcsi0407
félisten
Pontosan olyan mint bármelyik csúcs a palettáról.Mostanában akartam cserélni a 6P-t,legfontosabb szempont a fotózási képesség.
De semmilyen mobil nem tud nappali körülmények között lényegesen jobbat,főleg hogy ez egy valag pénzbe kerülne.
A hangsúly a lényegesen van,mielőtt kitörne a háború......Valóban nem. Valahol az S7-nél megállt a fejlődés és azóta csak apróságokban változtattak a fotós képességeken.
-
balgab84
aktív tag
Kijelzoje olyan rossz lett, mint a pixel XL2-nek. Nem vagyok samu fan, de tanulhatnanak toluk😀
-
Drakmusz
addikt
Hát ez mi a sz*r? Mindenki szívta a vérét a Mate 10 Pro-nak a kamera miatt, akkor erre mit mondanak? Kíváncsi leszek...
Pontosan olyan mint bármelyik csúcs a palettáról.Mostanában akartam cserélni a 6P-t,legfontosabb szempont a fotózási képesség.
De semmilyen mobil nem tud nappali körülmények között lényegesen jobbat,főleg hogy ez egy valag pénzbe kerülne.
A hangsúly a lényegesen van,mielőtt kitörne a háború...... -
Viktor0610
MODERÁTOR
Ezt már láttuk egyszer. A G6-tal.
Bejelentették az S8 előtt, de utána vált elérhetővé a boltok polcain.Tényleg azt gondolom én is, hogy túl sok pénze van az LG-nek, és direkt késnek ennyit a flagshipjeikkel...

-
tibcsi0407
félisten
Hát ez mi a sz*r? Mindenki szívta a vérét a Mate 10 Pro-nak a kamera miatt, akkor erre mit mondanak? Kíváncsi leszek...
-
koxx
MODERÁTOR
Január
elmehetnek a búsba. Mennyibe fog kerülni januárban egy S8+? +utána nem kell sokat várni az S9 pletykákra/hírekre. Kíváncsi leszek mennyiért jön be a HTC U11+.
Remek készülék lett, de iszonyatosan megcsúsztak vele, ráadásul nugáttal jön. -
Robbertho
aktív tag
Mindig felmerül bennem a kérdés hogy vajon ki lehet az LG marketingagya, ezek szerint pl. a karácsonyról és annak jellegzetességéről sem hallott (a kereskedők olyankor bonyolítják az éves forgalom felét). Na mindegy talán jövő karácsonykor már jó vétel lehet, ha még árulják akkor.
Egyébként a fotóktól továbbra sem dobtam hanyatt magam.
szerk: viszont akkor tényleg igaz amit a másik topicban valaki belinkelt hogy a német MM 1-3 hónap szállítási időt ir.
Nem érzik nagy piacnak Európát/Magyarországot, így nekik mindegy (örülni kell, hogy egyáltalán lesz...) Az USA-ban és a kis otthonukban már régóta kapható.
Áresés és kijelzőjavítás után jövő tavasszal talán már vennék is egyet, de ha marad a kijelző, sajnos el kell felejtenem (ahogy az egész LG-t ahogy van).
-
jacis
nagyúr
Még mindig nagyon tetszik. A baj az hogy mire ezt meg tudom majd venni 280k-s áron az S8+ fele annyi lesz és kb ugyanezt kapom.

Rohadtul sajnálom. Tényleg! -
hemaka
nagyúr
Mindig felmerül bennem a kérdés hogy vajon ki lehet az LG marketingagya, ezek szerint pl. a karácsonyról és annak jellegzetességéről sem hallott (a kereskedők olyankor bonyolítják az éves forgalom felét). Na mindegy talán jövő karácsonykor már jó vétel lehet, ha még árulják akkor.
Egyébként a fotóktól továbbra sem dobtam hanyatt magam.
szerk: viszont akkor tényleg igaz amit a másik topicban valaki belinkelt hogy a német MM 1-3 hónap szállítási időt ir.
Ezt en sem ertem, minden gyarto probalja ugy kiadni a cuccait, hogy a nagy karacsonyi lazban legyen polcon, vigyek csak a vasarlok, hagy doljon a lovetta. De ezek szerint a LG-nek nem kell, van boven.

-
#82729984
törölt tag
Mindig felmerül bennem a kérdés hogy vajon ki lehet az LG marketingagya, ezek szerint pl. a karácsonyról és annak jellegzetességéről sem hallott (a kereskedők olyankor bonyolítják az éves forgalom felét). Na mindegy talán jövő karácsonykor már jó vétel lehet, ha még árulják akkor.
Egyébként a fotóktól továbbra sem dobtam hanyatt magam.
szerk: viszont akkor tényleg igaz amit a másik topicban valaki belinkelt hogy a német MM 1-3 hónap szállítási időt ir.
-
AGE-T
őstag
280e. és van benne egy pocsék kijelző, gagyi kamera... LG bitang jó kijelzőket gyárt, ezt a készüléket kiadták bérgyártásba, nem értem...
-
brainticket
aktív tag
na igen:
https://www.theverge.com/2017/10/16/16457544/lg-v30-review-design"Every time I switched between the V30 and HTC’s U11 in my testing, the U11’s screen felt like a luxurious escape. It’s painfully apparent that LG’s so-called plastic OLED screens are multiple generations behind Samsung’s alternative — which graces the Galaxy S8, Galaxy Note 8, and the upcoming iPhone X — as well as significantly behind the best LCDs, as exhibited by the U11."
-
dutrás
őstag
280000! What?
-
hemaka
nagyúr
Jovore kaphato egy idei mobil? Parades marketing, ja nem.
A kijelzoket addig kihajithatnak a kukaba es tehetnenek bele valami normalisat. -
RaveForce
veterán
Meg a The Verge pottyos V30 kijelzoje miatt, bar az lathatolag itt szerencsere nincs (meg?)
-
prolad
addikt
Nagyon szép a telefon beletettek mindent,amit kell, de a kijelző miatt (főleg a pixel xl 2 hibák után, na meg a cikkben leírtak se túl biztatóak) nem szívesen venném meg.
-
brainticket
aktív tag
Milyen kivesézésre gondolsz?

Szerintem az [akármilyen]OLED kijelzőnek jobbnak kellene lennie betekintési szög tekintetében (is), mint az IPS-nek.
Ez már ilyen alap dolgon elvérzik, akkor minek tovább tesztelni?
Akkor meg gondolom, az lenne a bajod, hogy miért ekézik ennyire a kijelzőt. 
-
#16820480
törölt tag
Hát, az első OLED kijelző nem jött be az LG-nek, talán majd a G7-ben jobban megoldják.
-
CptAdamica
nagyúr
Kár érte, pedig egész szép telefon lenne. Alacsonyabb áron fog nyitni az U11+ még Decemberben.

-
Viktor0610
MODERÁTOR
Milyen kivesézésre gondolsz?

Szerintem az [akármilyen]OLED kijelzőnek jobbnak kellene lennie betekintési szög tekintetében (is), mint az IPS-nek.
Ez már ilyen alap dolgon elvérzik, akkor minek tovább tesztelni?
Akkor meg gondolom, az lenne a bajod, hogy miért ekézik ennyire a kijelzőt. 
-
aprokaroka87
nagyúr
Csak egy óvatos kérdés
az audio részben van lehetőség mondjuk FET compressor kezelésre is?Hasonlóan pl a viper4android-hoz.
-
brainticket
aktív tag
-
Saccco
nagyúr
Imádom az új trendet, 151-155mm-be 6", a korábbi 5,5" helyett.

-
zoleeno1
veterán
Na meg is van a valasz, legalabb nem kell varni, hogy novemberben megjelenik
ezt tenyleg nagyon elpuskazta lg... 
-
OPiiPO
veterán
Kitűnőre sikerülte telefon, főleg a kijelző és a DAC/AMP része!
-
RaveForce
veterán
Azt hittem, az eddig nagy port kavart kijelzot kicsit jobban kivesezik annal, h pocsek a betekintesi szoge es torzulnak a szinek oldalrol...
-
CarryPotter
tag
Január közepéig sajnos nagyon sok idő van még, ez sem itthon lesz sláger

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Húsz perc játékmenetet villantott az EXODUS
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen egeret válasszak?
- Projektor topic
- Formula-1
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Linux kezdőknek
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black független
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Apple Watch Space Black rozsdamentes acél szíj
- HIBÁTLAN iPhone 11 128GB White-2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4501, 100% AKKSI
- Bomba ár! Dell Latitude 7320 - i5-11G I 8-16GB I 256SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Apple iPhone 16 Plus 128GB Ultramarine használt, karcmentes 96% akku (266 ciklus) 6 hónap gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
(A két legjobb LG a mai napig)

Amennyire jól indított mindenhol ez a készülék úgy rombolódik le bennem tesztről tesztre a V30. Most kellene picit belehúzni a HTC-nek az U11+-szal, mert arról eddig kevés rosszat olvastam.
Színes kijelző, ki tudja az LG-nél mit értenek alatta
G6-omat "leellenőriztem", azzal nincs semmi baj, de eléggé megdöbbentő, hogy egy fehér kép kéknek néz ki a V30-on... 
elmehetnek a búsba. Mennyibe fog kerülni januárban egy S8+? +utána nem kell sokat várni az S9 pletykákra/hírekre. Kíváncsi leszek mennyiért jön be a HTC U11+.



Akkor meg gondolom, az lenne a bajod, hogy miért ekézik ennyire a kijelzőt.



