Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P3Dr0

    senior tag

    Amoled: nekem is volt. S2, S3. Jo kepe volt es a G2-nel szokatlan volt,hogy a fekete vilagit de hamar megszoktam.
    Az S2 ben a status bar szepen bevolt egve (negyed fenyero mellett, sose hasznaltam ennel nagyobbon) aztan feltettem egy progit amivel meglejebb tudtam venni a fenyerot. Tok jo volt amoledes telot hasznalni aztan minimum fenyeron nezni (vakoskodni) felve a tovabbi beegestol. Aztan 2 ev alatt a keknek meg igy is sikerult szepen beegnie mig el nem adtam.
    S3 nal mar a mernokok ugyesebbek voltak mondhatni impulzus uzemben hajtottak a kijelzot de sajnos ez is csak arra volt eleg,hogy kesleltesse a beegest szinten a kek szin volt a gyenge lancszem.
    Lattam par telot amit normal feny mellett hasznaltak hat azok szepen neztek ki a beegett wifi jellel :)
    Azonkivul ott az amoled aram zabalasa. Errol nem sokan beszelnek. Teherauto akksi kell,hogy kibirja egy napig az amoledes telefon normal fenyeronel :DDD
    Szerintem tobb a negativ mint a pozitiv az amolednel.
    Ez a beegestol valo felelem meg hajmereszto. Inkabb vilagitson a fekete de ne egjen be nekem....

Új hozzászólás Aktív témák