Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LvFord

    csendes tag

    Ahogy írtam megvettük a Lenovo-t, de csak este bontottuk ki, hogy megnézzük minden rendben van -e, mert karácsonyi ajándék lesz a családnak. Jól is tettük, mert a bekapcsolás után a képernyő azonnal vibrált. Gyári hibás volt. :(
    Természetesen pénteken vissza vittük, hogy cseréljük, a szervizes azt mondta, hogy eddig ez az első darab, amit bármilyen hibával is visszahoztak, tudom, hogy hülyeség, de engem ez a rossz előjel már zavart.
    Ezért a feleségemnek megmutattam még egy pár gyártmányt, összehasonlítottuk ott helyben és nekem a 9 inch a 10,1-hez érezhetően kisebbnek tűnt, ezért inkább ráfizettünk még 150 Euro-t és vettünk egy Acer Iconia A700-at, azzal minden rendben van.

    Mivel talán én vagyok a Lenovo A2109 legrövidebb ideig tartó tulajdonosa, ezért búcsúzom a topikról.

    Kedves Hvb!
    Nekem már nincs szükségem a root infóra, de ahogy látom Te sem igazán találtad még meg, mivel elég foghíjas az infó.
    Bár nem kételkedem a szavadban, valószínű, hogy Te root-oltad..., én természetesen elhiszem neked.

    Sok siker mindenkinek a géphez, remélem a tiétek soha nem hibásodik meg!
    Üdv.

    Azt mondják, hogy a remény hal meg utoljára, de szerintem a Rock and Roll.

Új hozzászólás Aktív témák