Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Piftuka #45 üzenetére

    Az enyém picit speciális eset, mert hallókészüléket hordok, de nem az okostv része zavar (nincs is), hanem, hogy olyan szintű torz dobozhangja van, hagy még zavaróan hangos hangerőnél is képtelen vagyok érteni, hogy mit mondanak benne. Vagy, hogy a távirányítón a bekapcsológomb baromira gyorsan tönkrement, és nincs az az univerzális távirányító (3 félét vettem) ami tudná ezt pótolni, értelemszerűen a tanítható meg kiesik.
    Egy 10 éves sharp tv teszi a dolgát édesapámnál, pont az a széria, amit annyira emlegetnek a plusz sárgával, hogy vacak, pedig nekem még mindig szép a képe.
    Az okostv meg szerintem butaság, vagy inkább kamu marketing, legalábbis nekem, mert megvettem a csúcs samsungot kb 8 éve, és rá 2 évre már a youtube program nem volt elérhető rá. Azóta is ugyanolyan butatv-ként áll a nappaliban, az okosrésze leginkább akkor mutatkozik, amikor véletlenül rányomunk az okostv gombra, és nagyon nehezen, és sokára vált vissza a tv-re.

    [ Szerkesztve ]

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Piftuka #45 üzenetére

    Nem egészen, és még össze is keverendő.

    Mutatok két távirányítót:

    Szóval még keverendő a dolog, főleg, hogy a felső Sharp TV távirányító már a Foxconn idejében készült terméké, De ezt ugye az UMC-nél készítik.

    Mint ahogy a Blaupunktok is ( Semmi köze a Vestel-hez)

    Az európai televíziós divízióra is ez a sors várt, amelyet először az Aurelius AG vásárolt meg, majd annak csődje után az Universal Media Corporationhoz került 2016-ban. Ez volt az az időszak, amikor az UMC elkezdte gyűjtögetni a régi nagy brandeket, hiszen ekkortájt vásárolták fel a Sharp regionális szórakoztatóelektronikai szekcióját is. Tehát azok a Blaupunkt tévék, amelyeket az ember a boltokban lát, valójában az UMC által gyártott vagy gyártatott modellek, amelyeken csak a matrica emlékeztet az egykori dicső német múltra.

    Igen, ettől még lehet, hogy a Vestelnél gyártatják a készülékek egy részét :DDD

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Új hozzászólás Aktív témák