Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #144 üzenetére

    Na, most vettem észre, hogy az előzőt is júlisra írtam. Természetesen az augusztusi programom volt.

    2021 szeptember
    Vettem
    - PSPlus
    - Seasons After Fall
    - Knowledge is Power
    - Namco Museum Archives Vol 1 és Vol 2

    Végigjátszottam:
    -
    Jelenleg ezzel játszom:
    - Hitman 2

    Bár több játékot is vettem a hónapban, annyira nagy gaminget nem csaptam. A Seasons After Fall-t a menyasszonyom kérte, a két Namco kollekcióra pedig a Galaxian és a Battle City miatt csaptam le, mivel azokon a játékokon nőttem fel. Most is baromi jó élmény mindkettővel játszani.
    A Knowledge is Powert azért vettem meg, mert az volt tervben az egyik haveros-összeülős estére, de végül Bang!-eztünk végig, így még nem volt elindítva a játék. Ami késik, nem múlik...

    A hónap meglepetése a Hitman 2 volt. Az Absolutiont imádtam, viszont a 2016-os "első rész" bár nem volt rossz, viszonylag sokat játszottam vele, de nem kapott el annyira, mint most a Hitman 2. A cél a teljes trófeázás, úgyhogy sokáig elleszek vele.

    Egyébként érezhetően visszaesett a játékkal töltött időm. Az előző két hónap munka és költözés miatt nagyon kaotikus volt, alig jutott időm a PS-re, amikor pedig lenne, akkor affinitásom nincs semmibe se belekezdeni. Mondjuk nem bánom, csak furcsállom.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák