Hirdetés

Aktív témák

  • Shallamea

    újonc

    Nna, kedves birodalomlakók! Ismét itt vagyok, remélem, nem baj.
    Szörnyen restellem, hogy ilyen sokáig távol voltam. :K :B
    Pedig a rablósdiba is szívesen játszottam volna és a főzőcskébe is besegítettem volna pár hozzávalóval. :O
    Am. Vakegérke, milyen a nyugdíjas élet?

    Viszont van egy találmányom, amit megosztanék veletek:
    Nnos, kisgyerekek szeretnek mindenfélével játszani, pl. a hűtőajtóval. Előfordulhat, hogy nyitva felejtik, így a hűtőben lévő étel megromolhat. Ennek kiküszöbölésére szerelhetünk szájharmonikás gyerekzárat a hűtőre.
    Működése: Beprogramozunk egy bizonyos dallamot a gyerekzár felismerő rendszerébe, így a hűtőt csak akkor nyithatjuk ki, ha a dallamot a szájharmonikán eljátsszuk.
    Azonban a gyerekek megtanulhatják a dallamot, így, ha nincs elég magasan a szerkezet, fennállhat a lehetőség arra, hogy megesik a fent említett eset. Éppen ezért alacsony hűtőknél(gyártanak még olyat egyáltalán?) nem ajánlott. Ezen kívül a gyerekek rafináltabbak tudnak lenni, mint mi azt gondolnánk. A cél elérése érdekében akár a szomszéd bácsit is rábeszélik, hogy játsszon egy kicsit a furcsa, hűtőre szerelt szájharmonikán.
    Nem tudom, ez mennyire jó, de hirtelen ez jutott eszembe. :B

    Szerk.: Jöhet a gratula, sikerült elolvasnom az összes hsz.-t!!! :DD :DD :DD (Az újakkal együtt.)

    [ Szerkesztve ]

    A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

Aktív témák