Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz hajbel #2 üzenetére

    Akkor inkább már Steelseries Arctis Pro... :K
    Ki lehet fogni a Game DAC-os verziót 70k körül.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #10 üzenetére

    MIX is az, pontosan hibrid, ami mindkét területen túl gyenge, lásd korábbi hozzászólásokat, ami alapján egyértelmű, hogy mind vezetékes mind wireless fronton az áráért sokkal-sokkal jobb termékeket kapni.
    Almát hasoníltottam egy olyan dologhoz, ami alma és körte is egyben, de igazából mindkettőnek rossz.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #12 üzenetére

    Akkor nem érted miről ment itt a diskurzus, pedig elég egyértelműen fogalmazott mindenki.
    Röviden,tömören a nem gaming headset kategóriákban ennyi pénzből nagyságrendekkel jobb minőséget ki lehet hozni. Lehet, hogy a "gaming headset" területen viszonylag jónak számít, viszont az a gond, hogy maga a gaming headset kategória elég fos minőség.
    Arról meg még nem is beszéltem, hogy ilyen árban a műbor borítás még viccnek is rossz. Ordít a termékről, hogy hatalmas lehúzásra és átverésre készült. Ilyen árban a velúr/plüss lenne az abszolút minimum egy normális fejesnél.
    Ha ez a headset 65k helyett 15k max 20k lenne, akkor nem szólnék semmit, de ez az ár érte egy nagyon rossz vicc.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #14 üzenetére

    Írtam konkrét példát vezetékes részhez. Wireless téren nincs tapasztalatom, nézelődj a megfelelő topicban, biztosan tudnak ajánlani valami jót. Annyi viszont tény,hogy wireless fronton soha nem lesz olyan jó a minőség, mint vezetékesnél, így a wireless témával én nem is foglalkozom, mert a minőséget fontosabbanak tartom.

    "Ha mutatsz nekem egy olyan gamingre és zenehallgatásra is ilyen színvonalon"

    Ezt a részt nem tudom értelmezni, mert minden fejhallgató alkalmas zenehallgatásra és gaming-re is. Akár zenét akár játékot indítasz el, szólni fognak. :)

    Egyébként több külföldi review is azt írja, hogy ez erősen túlárazott lett. Itt például még alternatívákat is említenek a wireless részhez.

    Az pedig mindegy, hogy izzadós vagy nem izzadós műbőr, mert 1 max 2 éven belül szétmállik az egész. Hosszú távú használatra (több év) a műbőr alkalmatlan.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • Tengri

    senior tag

    válasz hajbel #10 üzenetére

    Az vezetékes és csak játékra jó, ráadásul kevésbé minőségi az összeszerelés.
    A best audiophile and high end gamer headset címet is ezért kaphatta az arctis pro...Ezért ajánlja sok oldal játék mellett filmnézéshez és zenehallgatáshoz is.All round hallgattam Kingston HyperX Cloud II és Arctis Pro-t is és nem a Kingston volt a győztes. ;)

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #16 üzenetére

    Most úgy teszel, mintha az Arctic teljesen alkalmatlan lenne játékok kívül minden másra, a Sennheiser pedig játékra lenne alkalmatlan. Ez pedig mint tudjuk fényévekre van a valóságtól.
    Attól, hogy valaki egy fejest leginkább zenére ajánl, nem jelenti azt, hogy minden máshoz alkalmatlan, sőt!
    A zenéhez kifejlesztett hi-fi sztereó fejesek minden téren nagyságrendekkel szebben szólnak minden területen, nem csak zenében, hanem játékban IS, ezt kellene megérteni.

    2 évig bírták és ez szerinted jónak számít?
    11 éve használok egy Sennheiser HD 555-öt az eredeti fülpárnákkal és nem mállik 11 év után és az 555-ös 11 éve se volt 65k még csak megközelítőleg se! Egy 65 ezres fejesnél hadd ne kelljen 2 év után egy utángyártott párnát vadászni, mert az nagyon gáz!

    Még egyszer, egy 10-20.000 Ft környéki fejesnél még ok, na de 65-ről beszélünk. Ott nagyon nem OK!

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • Tengri

    senior tag

    válasz hajbel #18 üzenetére

    Tehát a Steelseries gyengébb füles, mint a Kingston. Nem is értem miért ajánlják high end-ben. Továbbá a lakásomon történő teszteléskor is 3-ból 3-an azt mondtuk hogy az arctis pro a jobb a cloud II-vel szemben, és nem csak játékban, de ezek szerint sem a tesztelők, sem én nem hallottam jól.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz hajbel #27 üzenetére

    Beyerdynamic A20-al teszteltük az Arctis Pro-t (gamedac verzió dac nélkül tesztelve) és a Cloud II-t....mint mondtam nem volt jobb. :N

    [ Szerkesztve ]

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #27 üzenetére

    "Egy zenehallgatásra jó headset egyáltalán nem biztos, hogy jó gamingre is"

    Miért? Magyarázd el légyszi, hogy a MIX pontosan miért jobb játékra, mint egy Sennheiser HD 5xx vagy egy másik komolyabb minőségi Hi-Fi headset az alapból gyenge minőségű beépített mikrofont leszámítva?
    Olvastam topikot korábban, de csak a fejhallgató topikot, ahol max kihörögik az összes gaming headset-et, ha hangminsőgéről van szó.
    Ezen felül mindkettőp területen van több éves tapasztalatom, használtam gaming headset-et is és Hi-Fi fejest is. Nem kérek többé gaming headset-ből, köszönöm.

    Miben/hol szenvedek hátrányt játékban például egy Sennheiser HD5xx-al egy Hyperx-hez képest?

    "Nem értem, hogy miért kell egy 25 ezres fejes esetén ilyen párezres tételeken fennakadni."
    Nem értem miért kell 65 ezres fejes esetén ilyen párezres tételen spórolni. Tehát akkor neked megfelel, hogy egy 65 ezres fejesnél 2 év után kereshetsz utángyártott "alaktrészt", mert a gyártó ilyen filléres tételeken spórolt. Sokaknak viszont ez eléggé vérlázító.

    Próbáltál már élesben valaha normális Hi-Fi fejest?

    Nyugi, akkor is szétmállik a műbőr 2 év után, ha senki nem nyúl hozzá. Amúgy is érdekes, hogy 2 éven belül kétszer javítani kellett. Még így is megérte szerinted? Ha én vennék súlyos tízezrekért egy fejest és 2 év után javítani, toldozni-foltozni kell és utángyártott darabot keresni hozzá, akkor fix, hogy attól a gyártótól soha többé nem veszek semmit, mert durván átverve érezném magam.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #30 üzenetére

    "Először is nem lehet összehasonlítani, mert egyrészt a Sennheiser HD 5xx vezetékes, másrészt messze nincsenek egy árban Cloud MIX-el."

    Valóban, a HD500-as széria ennél olcsóbban ad jobb hangminőséget, my bad.:)
    MIX is vezetékes (és wireless egyben). Bár a DH599 kb. egy árban van ezzel, de az más ligában játszik hangminőség tekintetében (pár kategóriával feljebb).

    AptX codec -> engem nem érdekel a bluetooh része, ezt már korábban is írtam, hogy csak a vezetékes részhez szólok hozzá, mert a MIX vezetékes IS

    "Egyikhez sem jár szövet fülpárna. Vérlázító! Floodold szét a fent említett fejesek topikját is."
    ? Az általad említett két fejes NEM műbőr borítást kapott, hanem az egyik sima bőrt. Tudod, bőr és műbőr között óriási különbség van.

    Most arra hivatkozol, hogy egy bizonyos tesztben fél pontot többet kap a MIX és máris emiatt sokkal jobb gaming-re? Ennyire nem lehetsz naiv!

    "Eltévesztetted a házszámot."
    Nem, nem tévesztettem el, mert minőségi, sztereó hi-fi fejesek érdekelnek, nem a sok pont egyes parasztvaktító gaming cuccok.

    "Gamer kategóriában az egyik, ha nem a legjobb a Hyperx összeszerelési minőség és anyaghasználat terén."
    Ezt erősen kétlem vezetékes területen, korábban kifejetettem, hogy miért. Ha bármilyen zárt kialakítású fejesre raksz egy bármilyen mikrofont, onnantól az már gyakorlatilag gamer headset.

    "a mixel nincs tapasztalatom, a tesztek szerint okés."
    Ja, csak az ára nem, ezt mondom én is kezdetektől fogva, hogy rossz árkategóriában van.

    Igazából ott a gond, hogy te wireless-ként, míg én vezetékesként tekintek erre a termékre, mert ugye mindkét területhez tartozik, na ezért nem jók a hibrid termékek, személyiségzavarosak lesznek és egyik területen sem lesznek túl jók.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #33 üzenetére

    "Az, hogy téged mi érdekel miből az itt egyáltalán nem releváns."

    Vice versa.

    "Vezetékmentes fejhallgatót hasonlítasz vezetékeshez"
    Hihetetlen, hogy még mindig nem érted, hogy a MIX vezetékes is, egy túlárazott hibrid.

    "elvárod, hogy zenében ugyanazt a minőséget hozza a gamer fejhallgató ugyanazon az áron, mint a zenére kihegyezett."
    Nem várom el.

    "Ennek az égvilágon semmi értelme nincs."
    Így van, hagyjuk is inkább a témát.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák