Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz hajbel #27 üzenetére

    "Egy zenehallgatásra jó headset egyáltalán nem biztos, hogy jó gamingre is"

    Miért? Magyarázd el légyszi, hogy a MIX pontosan miért jobb játékra, mint egy Sennheiser HD 5xx vagy egy másik komolyabb minőségi Hi-Fi headset az alapból gyenge minőségű beépített mikrofont leszámítva?
    Olvastam topikot korábban, de csak a fejhallgató topikot, ahol max kihörögik az összes gaming headset-et, ha hangminsőgéről van szó.
    Ezen felül mindkettőp területen van több éves tapasztalatom, használtam gaming headset-et is és Hi-Fi fejest is. Nem kérek többé gaming headset-ből, köszönöm.

    Miben/hol szenvedek hátrányt játékban például egy Sennheiser HD5xx-al egy Hyperx-hez képest?

    "Nem értem, hogy miért kell egy 25 ezres fejes esetén ilyen párezres tételeken fennakadni."
    Nem értem miért kell 65 ezres fejes esetén ilyen párezres tételen spórolni. Tehát akkor neked megfelel, hogy egy 65 ezres fejesnél 2 év után kereshetsz utángyártott "alaktrészt", mert a gyártó ilyen filléres tételeken spórolt. Sokaknak viszont ez eléggé vérlázító.

    Próbáltál már élesben valaha normális Hi-Fi fejest?

    Nyugi, akkor is szétmállik a műbőr 2 év után, ha senki nem nyúl hozzá. Amúgy is érdekes, hogy 2 éven belül kétszer javítani kellett. Még így is megérte szerinted? Ha én vennék súlyos tízezrekért egy fejest és 2 év után javítani, toldozni-foltozni kell és utángyártott darabot keresni hozzá, akkor fix, hogy attól a gyártótól soha többé nem veszek semmit, mert durván átverve érezném magam.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák