Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spartan44

    tag

    válasz p2pp #7261 üzenetére

    A jelek szerint a P30 sorozat csak kamerában lesz fejlettebb a Mate 20 szériától, illetve talán rá fognak gyúrni majd a telefon videós részére is.

    https://pcworld.hu/pcwlite/minden-kiszivargott-a-huawei-p30-es-p30-pro-csucsmobilokrol-260169.html

    Ugyanakkor ahogyan látom, marad az optikai ujjlenyomatolvasó és egyik modellnél sem lesz 3D-s arcfelismerő szóval akkor ez úgy néz ki, hogy a Mate széria sajátossága marad. Legalábbis gondolom, hogy nem fogja a Huawei a Mate 20 Pro után kukázni az egészet és majd feltételezem a Mate 30 Pro-ra még jobban csiszolni fognak rajta, bár saját tapasztalat alapján nem tudom, hova lehetne még fokozni, nálam legalábbis iszonyúan gyors és pontos.

    Egyébként én az ujjlenyomatolvasóval kapcsolatban azt vettem észre, hogy finoman kvázi csak oda kell érintened az ujjadat és akkor nálam szinte hiba nélkül felismer. Előtte rányomtam az ujjamat, úgy szinte mindig csak minden 2. felismerés volt rendben. Ez és xedamen javaslata alapján most már nekem is megy rendesen, bár én az arcfelismerőt preferálom.

    Egy másik téma!

    A napokban szert tettem a hivatalos vezeték nélküli töltőre, a GearVita-nál rendeltem meg. Eddig még csak egyszer használtam feltöltésre, kíváncsiságból lemértem: 1,5 óra alatt kb. 78 %-ot töltött a telefonba, ami szerintem nagyon jó. Megmondom őszintén én kicsit tartok ettől a 40 W-os gyorstöltéstől, ezért is vettem meg inkább ezt a vezeték nélküli töltőt hozzá. Ezzel abszolút, de nem melegedett semmit sem a mobil, míg a 40 W-nál azért érezhető volt.

    Egy megjegyzés: ha valaki akar rendelni, figyeljen arra, hogy van olyan csomag, amiben csak a vezeték nélküli töltő van (egy olyan type-c kábellel, ami sokkal hosszabb, mint az, amit a telefonhoz adtak), meg van olyan csomag is, amihez a 40 W-os gyorstöltő is jár. Utólag gondolva inkább ilyet rendeltem volna, mert így akkor lenne egy tartalék töltőm is, de most már mindegy, összességében nem olyan rossz cucc! :)

    [ Szerkesztve ]

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz p2pp #7261 üzenetére

    Igen, és ha megnézed, akkor a Mate 30 Pro-ról írtam...
    Szóval minden amit leírtam, esélyes a Mate 30 Pro-ban.

    (És van már 5G-s hálózatunk. :) )

    [ Szerkesztve ]

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Új hozzászólás Aktív témák