Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    Végre elolvashattam a tesztet.

    Nekem tetszik a telefon. Amióta követem a HTC híreket, zömében csak lehúzás a vége. U11 és U11+ esetében is a fényerő volt a padlón a tesztben, nekem az U11 megfelelő volt verőfényes napsütésben, az S7edge esetében többet takargattam a kijelzőt, mint U11-nél. Ennyit erről.
    Az érintős oldalgombok szerintem megszokás kérdése, és valszeg egy frissítéssel kap egy kalibrációt is. Új dolog, persze hogy nem lehet tökéletes, na bumm.
    Az akksi az U11 esetében is átlagos volt nálam, a fotózás miatt mindig powerbankon kötött ki, de már megszoktam hogy a korábbi telefonjaim is töltésre szorultak. Egyedül a Mate10Pro-m nem igényli ezt az extra szolgáltatást.
    Kamera hozza a megszokott színeket, youtubos videók alapján pedig talán egy picivel melegebb színeket alkalmaz. A telelencsés hülyeség szerintem felesleges, inkább az LG-féle wide kamerának jobban örültem volna, annak több haszna van.

    Decemberig még sok van nekem, addig szerintem valaki által élőben is látni fogom a telót. Ez és a Mate20Pro közül fog valamelyik hazajönni velem.

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák