Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    no hát mindamellett hogy nagyon meg vagyok elégedve a géppel, azért be kell számolnom 1-2 szájferdítő részletről:

    tuti hogy a wifivel vmi gáz van. az még hagyján hogy az új driverrel fagy a wifi. ha boot közben kapcsolom be, irdatlan hosszú ideig tart neki felállni, és miután nagy nehezen sikerült, nincs aero. leállítani is reménytelenül hosszú ideig tart. újraindítom utána semmi baja.

    párom aki szökőévente egyszer kapcsolja be, azt mondja neki is elkezdett nagyon sokáig bootolni, aztán valami bios hibát dobott ki. én nem találkoztam még vele.

    az akksi egy icipicit lötyög a helyén. kb 1mm-et tud játszani ki-be. az előző gépemnél ez nem volt.

    a kis lámpa kicsit jobban jobbra van mint sztem egy ilyen árkategóriájú géptől elvárhatná az ember, tehát nem pont középen.

    a fedél lecsukásakor tud olyan történni, hogy csak az egyik zár kapcsol be, a másik nem. nem tudom mi az oka, talán ez az újfajta zárszerkezet, vagy az előzőnek volt nagyobb a kijelző súlya, de azt szinte mindegy volt hol nyomtam le, akár a szélén is, ott határozottan mindkettő zár zárt.

    miután le van csukva a fedél, nem párhuzamos a fedél a kartámasszal vagy minek mondják ezt a részt itt a tapipad két oldalán. és nem azért mert nem csukódik be rendesen. ütközésig nyomva sem javul a kép.

    hát ennyi. de ezek legyenek a legnagyobb bajaim a géppel, csak azért kicsit fancsali. a legújabb vga drivert is vissza kell forgatnom, mert határozottan lassabban rendereli a sima 2D dolgokat. van ahol jól láthatóan gördül végig egy-egy lista, míg az előzővel a pillanat töredéke alatt megvolt.

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák