Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peanar

    senior tag

    válasz dussy #15675 üzenetére

    Szia.
    Én mindig azt mondom, hogy mindenki próbálja ki, hogy melyik rom fekszik neki illetve a telefonjának a legjobban!
    Nekem pl. a B381-el sincs semmi problémám, holott mint ahogy az előttem lévők is írták, sokan panaszkodnak "rá". Hiába ugyan olyan a telefon, mégis teljesen más, mivel különbözőek a felhasználási szokásaink.... így majd te meglátod, kitapasztalod, hogy neked melyik a legjobb...ha lehet egyáltalán így fogalmazni!
    Csak hogy értsd, mire gondolok, pl. A B381 előtti romoknál (most így nem tudom megmondani, hogy a B360 és B380 is, vagy csak az egyiknél) sokszor tapasztaltam olyat, hogy a melóhelyen lévő több órán keresztül fellépő gyenge (kritikán aluli) térerő miatt nem tudott vissza lépni a hálózatra, jobban mondva félig mégis, mert mobilnetem volt, viszont telefonálni nem tudtam (olyan helyen sem, ahol már full térerő volt..ilyenkor a telefon is teljes térerőt mutatott), hálózat hibára, hiányára panaszkodva megszakította a hívást. Ilyenkor egy repülő mód be ki egyből megoldotta a helyzetet 😉
    A B381-el még nem tapasztaltam ilyet, szóval ezért is mondom, írom, hogy mindenki tapasztalja ki, mert akár külső tényezők is befolyásolhatják hogy kinél melyik rom kerül a dobogó első fokára🙂
    Régebbi telók B120, a mostaniak altalában B131 rommal kerülnek az új gazdához. Az utobbi sim kártya illetve kis beállítgatás után egyből felkínálja az android 7 (B360) frissítését.

    (#15682) P. Laci1975
    Örülök neki... látod, nem szabad feladni😉

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák