Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • foregister

    tag

    válasz Thom! #27 üzenetére

    minek?

    N93-asom van. Szép a VGA videója de rájöttem h úgy sem használom és szórakozásra elég kisebb felbontás és az, hogy valami 2 vagy 3 megapixeles (4,5...) - egy mobil esetében - meg édesmindegy mivel a munka-fotókat nem ezzel fogom csinálni és bevallom sokszor inkább a k750-esemet viszem magammal (ami csak 2 mpx), ha tudom h csinálok képeket. Mobilfény vagy vaku hiányzik belőle egyedül ha a képrögzítésnél tartunk ;) Gondolom majd ezt külön kell megvenni hozzá, vagy nem (is lesz)....

    Régóta gondolkozom egy PDA telóban de eleddig csak az n93 volt olyan - igaz nem PDA - amik teljesítették az igényeimet, de ha erre a samsungra nem egy évet kell várni akkor megvan mire cserélem le, mivel a symbian telókból nagyon hiányzik az érintőképernyő.... vagy csak én szoktam nagyona PDA-khoz.

    Mellesleg az elvárásaim:
    - legalább 400mhz-es proci (természetesen WM esetében)
    - érintőképernyő
    - UMTS, Wifi b(/g)
    - 2mpx kamcsi, lényegtelen a fókusz.

    Remélem ez már legkésőbb februárban a piacon lesz ha már ilyen szép működő tesztkészülék érkezett. Szerencsére még nem vagyunk ott h a bőség zavarába essünk egy ilyen kaliberű PDA-teló vásárlása előtt :D Csak nehogy egy ügyes marketingfogás legyen ez az egész :S

    Azért kíváncsi lennék hogy futna rajta egy igo vagy bármilyen navi program :) gondolom gond nélkül ;) A QWERTY nem zavar, ha gyorsan kell sms-t írni akkor jól tud jönni amúgy BT keyboardot használok hosszabb szövegek esetén, mellesleg nem fontos a bill-t használni telefonálás esetén szal nagyon ritkán kell kihúzni a bill-t. Viszont ha jobban megfigyelitek a qwerty inkább amolyan designelem mivel egyébként egész vastagnak tűnne a teló és mégis ''vageszabb'' egy full bill mint egy csak numerikus. Ha nem tetszik, nem nyitod ki, érintőképernyőn is bele lehet vinni telszámokat nagyon korrekt módon, ujjal.
    Vagy nincs igazam?:)

    [Szerkesztve]

    Az igen az nem nem

Új hozzászólás Aktív témák