Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    válasz brasil #178 üzenetére

    Hát ezt tényleg nem kellett volna magadra venned, mert nem neked szólt, a tuskó meg aztán végképp nem. :)
    Mint volt sportolók, mondjátok meg őszintén, mi a nagyobb teljesítmény, sportban vagy tuningban a top10-be kerülni? ;)
    És bővíteném egy kicsit a hülye hasonlatok listáját, ami talán jobban hangzik a ti szempontotokból is. :) Vegyük a pókert. Ugye mindenki tisztában van vele hogy szerencsejáték, ami sok pénzbe kerül magasabb szinten. Ebben is vannak világelsők, de a világ legjobbját is el tudja verni egy ''amatőr'', ha neki van szerencséje, mert nagyon minimálisan befolyásolja a játék végkimenetelét az emberi tényező. Érzésem szerint a tuningnál is ez van. (És ezt megint nem félreérteni, a hasonlat szempontjából ti vagytok a profik, és az az amatőr aki 100-szoros költségvetésből hoz ki hozzátok képest +0,1%-ot. ;))

    Az autótuningról szintén nincs jó véleményem, hacsak nem az hogy nekem nagyobb élményt okozna egy 500 lóerős géppel feltépni az aszfaltot a piros lámpánál mint egy villámgyors PC-n tenni ugyanezt (ffőleg ha a Vapochill elnyomja a motorhangot...:D), de ez már tényleg csak egyéni preferencia kérdése.


    SLYM :#177 Nem vagyok semmiben se 11. a világon, de nem is áll szándékomban, nincs meg bennem az ehhez szükséges versenyszellem, egyszerűen nem motiválnak ilyen dolgok. De a magam szerény módján lovagolok 10 éve, illetve rövidtávot futok (100m, 60m), ha gondolod ezekben szívesen kiállok ellened. Lovaglásban meg akárki ellen akit csak rá tudsz beszélni. ;)

    Egon :#180 Fentebb a pókeres hasonlat után írtam erről is, ez valóban teljesítmény a többi tuningossal szemben, és valóban ennek a két magyar srácnak kéne a toplista tetején állnia, ezt elismerem. :R

    Notes : #181 A rövidtávfutást a mindennapokban is jól tudod hasznosítani (ritkán megy el az orrom előtt a busz ha sietnem kell... ;)), a tuningot kevésbé. Ennek ellenére abban igazad van hogy az élsport magában egy öncélú és értelmetlen dolog.

Új hozzászólás Aktív témák