Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balloon

    csendes tag

    Tisztelt Fórumozók!

    Megszállott ATI párti voltam egész mostanáig,de a kudarcsorozat ami az utóbbi 1 évben ért az Ati val szemben,teljesen kiábránídott ideiglenesen a VGA gyátró cégből!
    Elfuserált DRÁGA X es sorozat,semmi újítással (ettől függetlenül nekem is X800Xt Pe karim van),de nem igazán mondhatnám,hogy jobb lenne mint a GeForce 6 os széria, SŐT!
    Na meg ezek az igérgetések meg a nagy remények az R520 ról ami már majdhogynem 8 hónapja késik,túl azon,hogy az NVidia 7800GTX megoldása nagyon jó és KAPHATÓ és azonos áron mint az ATI X850Xt Pe je,nem beszélve a 7800GTX előnyéről sebbesség terén!
    Az ATI ilyen 32 pixel futószalagos R520 akról beszélt,lelalábbis ezek a hírek mentek,ahhoz képest a 16 is alig megy nekik,ugyanis mint kiderült CSAK 16 pipa lesz az új ATI karikban,RÁADÁSUL még azok sincsenek SEHOL ellentétben az NVIDIÁVAL aminek a 7800GTX e is 24 pipával rendelkezik,SŐT tovább megyek!! Biztos vagyok benne,hogy lesz 7800 Ultra is,amit kétszer nem mondok,hogy 32 piás lesz véleményem szerint!
    ATI nak hol vannak duál GPU-s megoldásai,mint pg a Dual 7800GT az ASUS tól?
    Még a sima SLI re sem tudott az ATI kézzel fogható választ adni,csak a nagy igéretek meg a szövegelés megy az ATI Multi Randing el,oké oké DE HOL VAN??? Szeretem az Atit évek óta ATI hívő voltam,most is Ati kártyám van,de úgy érzem váltani fogok!!

Új hozzászólás Aktív témák