Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Wiz Khalifa #15201 üzenetére

    Hát tudod hogy van ez Papi!

    ízlések és ... ízléstelenségek ;]
    Nem tudom... nekem ez inkább megmosolyogtató mint sem szép. De nem vagyunk egyformák.
    Illetve 2 különböző dolog az (amit nagyon sokan nem jól fejeznek ki)
    , hogy nem ugyan az ha valami nem jön be és nem tetszik, vagy ha leszarozzuk.
    (Bár van amire jogosan lehet mondani hogy szar)

    Egy Chrysler 300C-t valami bitang Hemivel én is elfogadnék, pláne hogy árban sem vészesek, de amúgy ültem már 300C-ben is... hááát Bőrülés, nagynavi stb extra ide vagy oda, kicsit olyan összehányt feelingje van. Kopogós minden, fényes műanyag , puha fényes műbőr, gagyi kapcsolók...

    Balcsix :
    A legnagyobb félremenés a mondandódban (amivel nagyrészt amúgy egyetértek), hogy 2 különböző dolog az "Álomautó" 2.nak sokadiknak, és a hétköznapi/pénzügyileg megfelelő autó.
    Másik oldal, hogy ide MO-ra feleslegesen nagyok az Amcsi kocsik, például ezért nem gondolkoznak benne sokan.

    Én is ismerek rendes BMW-st (egyet, tesóm - F11 530XD) :DDD

    Én is elég autó buzi vagyok, de ugye mindenki más. Nekem valahogy az elegáns vonal jön be.
    Valljuk be ez Keleti kocsiban nem nagyon van...
    (ültem már Lexus LS600 President 3-ban például, a 2002es Hyundai H1 dobozosunkba ugyan olyan kapcsolók vannak mint az LS600-ban... :U )

    Pont nemrég ültem 6-8 év körüli fullos GMC talán Yukon-ban... hát azért nem győzött meg.
    Nem mondom, hogy nincs luxus egy fullos Escalade vagy valami ilyesmiben, de azért egy Mercit nem éri fel (haveromnak 2018-as S osztály van)

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák