Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qnadam

    veterán

    novemberben készült egy sorozat videó, rövid interjúk vannak benne, decemberre megcsinálták hozzá a feliratokat angolul-magyarul, feltettem, ki is fizették a projektet. áprilisra rájöttek, hogy az egyiknek a hátterében az egyik szponzor logója kilóg félig a képből, nagyítsak már bele. inkább kiretusáltam, köszönték szépen (annak ellenére, hogy itt kaptak két hét várakozási időt... gondoltam ha nekik ilyen ráérős a projekt, akkor nekem is). május közepén előkerültek, hogy a honlapjuk nem enged 20 mb-nál nagyobb videókat, tudnék csinálni kisebbeket? aznap megkapták, majd semmi visszajelzés.
    most levél egy másik valakitől:

    Szia!
    E*** jelzett korábban, hogy “lekicsinyítetted” a videóinterjúkat, mert, ahogy jeleztem, az I***** honlap admin felülete max 20 Megás videókat enged feltölteni. Nézem az összes videót a drive-ban, (nekünk mindig az angol feliratosokra lesz szükségünk), és mindegyiket nagyobbnak mutatja 20 Megánál, nem is engedi a feltöltést a felület továbbra sem. A legkisebbek 35 Megásak, de sajnos az is túl nagy az oldalra. Én is örülnék, ha nagyobbat elfogadna, de sajnos nem...Screen shotoltam az összeset:
    [hat darab screenshot beillesztve]
    Tudsz ebben segíteni nekem, hogy valóban 20 Mega alattiak legyenek mind?
    köszönöm szépen!
    Kata

    imádom ezt a stílust. küldtem is választ:

    szia Kata,
    a drive-on az eredeti videók mellett van egy "kicsi" nevű mappa, abban vannak a 20 MB alatti videók.
    [screenshot a drive-ról, kicsi nevű folder pirossal bekarikázva]
    a.

    istálló? gazemberség? hupákolás?

Új hozzászólás Aktív témák