Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsendesMark

    aktív tag

    válasz Pug #77 üzenetére

    +1
    Az ati keményen fejlesztett, míg az Nvidia, "csak a marketingre" költött

    Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Pug #77 üzenetére

    Na ezért nem lehet veletek értelmesen beszélni.

    Ki mondta, hogy az ati egy rakás szart tett le az asztalra? Miért kell ilyeneket mondani, amikor én sehol nem írtam?

    Többször mondtam, hogy nem baj az, ha nincs mindíg új tervezésű lapka amíg a meglévő egy kis bütyköléssel megfelelő bőven az átlag játékosnak. Ezt pont az ati-ra értettem más topikokban. A tény pedig az, hogy hiába jött az ati az újdonságokkal, sem a 3870-el, sem a 4850-el, majd később a 4870-el nem tudta befogni a csúcs kártyákat. Ez nem egyenlő azzal, hogy szart gyártanak. A foltozgatásos dolog most ért el oda, hogy sikerült átvenni a trónt, és ez a 40 nanonak köszönhető, mert 55nanon nem tudták volna gyártani ezt a lapkát. Illetve tudták volna, csak olyan nagy lett volna, hogy nem lett volna ésszerű, hisz pontosan abba a csapdába nem akartak beleesni, mint a rivális.

    Igaz, hogy az nv végrehajtott egy-két-sok morálisan megkérdőjelezhető átnevezést, de emögött azért dolgoztak is rendesen. 4 év alatt a 4. architekturájukat készülnek kadni, ami azért nem olyan rossz.

    Ha az egyik gyártónál valami fejlesztésnek számít, akkor az ahhoz hasonló dolgok legyenek fejlesztésnek nevezve máshol is. Egyszerűen nem igaz, hogy az nv évek óta nem csinál semmit, mégha jól is esik ezen nevetgélni, kb úgy, mint egy 14 éves.

    Persze nem szentek ők sem, és van ám vaj a fülük mögött, de ez az inkviziciós üldözés, már túlzás.

    (#79) Abu85

    Nem hiszem, hogy tisztában vagy vele, hogy én mit értek, és mit nem.

    A másik pedig az, hogy már sokszor kértelek, hogy ne válaszolj olyanra, amit nem is kérdeztem. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák