Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Ulkesh #127 üzenetére

    Ha már felhoztad az "egyszerű, hétköznapi halandókat", hány mobilban van jelenleg WiFi és hányban BT?

    "WinMo-nál program kell hozzá, hogy kilépjen egy felesleges alkalmazás, itt meg hogy ne lépjen ki"

    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy sok (egyre több) programban van "Exit" funkció, amivel kilép, és nem a háttérbe kerül. Emellett egy pici (és ingyenes) alkalmazás telepítésével eldöntheted, hogyan funkionáljon az X gomb a jobb fölső sarokban. Elláthatja bármelyik funkciót (bezár v. háttérbe tesz), vagy az is beállítható, hogy rövid nyomásra háttérbe tesz, hosszúra bezár. Sőt, mindezek mellett a Today-en Task managergént is funkcionál. Ja, és az újabb HTC-ken ez előre telepített, ha jól tudom.
    WM-on a lehetőségek még ROM buhera nélkül is szinte végtelenek, ha van egy kis türelmed utánajárni. Szifonon pedig kapsz valamit, próbálkozol az ájtúnzon, aztán vagy van valami hasznos ingyé', vagy örömködtök a 10 dolláros kis lükeségeknek.

    A legjobb aláírás a héten

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ulkesh #127 üzenetére

    de amikor kijelented, hogy a kevesebb több, akkor azt is vedd figyelembe, hogy egy átlagember nem fogja feltörni a telefonját, ha olyan dolgok nem mennek neki, hoyg egy taskmanagert feltegyen. tudom, hogy biztos egyszerű, de egyszerűen nem fog ilyenben gondolkodni. amit mondassz, azok nagy része meg ugye nem legális megoldásés ha nem egy rakás hackeren múlna, akkor még mindig nem lennének elérhetőek a csodamobilra.

    egyébként azért említettem ezeket, mert én ezeket használom. jó az, ha van BT fájlküldés is, egy rakás mobilban ugye nincs még wifi.
    normális üzenetkezelés azatt azt értem, hogy vannak mondjuk piszkozatok, meg mappák, meg ilyesmi.

    és ne csak wimo-val vesd össze, most ezeket úgy általáosságban mondtam. elhiszem, hogy neked nagyon bejött, de te pedig azt hidd el, hogy sok embernek meg nem jön be sok szempontból. ezért is felesleges mindent összemérni vele, meg klónnak kijelenteni, mert még mindig más filozófiával készül a legtöbb telefon. lehet, hogy külcsínyben merítenek tőle, de ez a legkevesebb...

Új hozzászólás Aktív témák