Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Ulkesh #122 üzenetére

    A legtöbb gyártó már kiegészítő alkalmazásokkal telepakolva küldi a WM készülékeket. Ez a helyzet a Touch HD-val is, és az én Omniámban pl. Google Maps is van előre telepítve – az iGO8 mellett. :P
    Van is zúgolódás fanatikus körökben, "csupasz" főzött ROM-ot követelnek a buherátoroktól, hogy aztán majd mindenki a saját igényeinek megfelelően tölthesse meg tartalommal a készüléke memóriáit. Ez az érzés még sokáig ismeretlen lesz szifonos berkekben, de úgy látom, téged akkor is elkerült, amikor WM-lal küzdöttél. ;]

    Számomra a HSDPA modemként funkcionálás, a BT fájlküldés és szteró füles támogatás (telefonos iPod, muhaha) is fontos, nameg a téglalap alakú kijelzőn egy elforgatott virtuális QWERTY se hülyeség. Azt hiszem, fölöslegesen ismételgetem, a fanatikusoknak ezek lényegtelen dolgok, és te is elhessegetted már ezeket (és a többi, számomre sem fontos apró hiányosságot).

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz Ulkesh #127 üzenetére

    Ha már felhoztad az "egyszerű, hétköznapi halandókat", hány mobilban van jelenleg WiFi és hányban BT?

    "WinMo-nál program kell hozzá, hogy kilépjen egy felesleges alkalmazás, itt meg hogy ne lépjen ki"

    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy sok (egyre több) programban van "Exit" funkció, amivel kilép, és nem a háttérbe kerül. Emellett egy pici (és ingyenes) alkalmazás telepítésével eldöntheted, hogyan funkionáljon az X gomb a jobb fölső sarokban. Elláthatja bármelyik funkciót (bezár v. háttérbe tesz), vagy az is beállítható, hogy rövid nyomásra háttérbe tesz, hosszúra bezár. Sőt, mindezek mellett a Today-en Task managergént is funkcionál. Ja, és az újabb HTC-ken ez előre telepített, ha jól tudom.
    WM-on a lehetőségek még ROM buhera nélkül is szinte végtelenek, ha van egy kis türelmed utánajárni. Szifonon pedig kapsz valamit, próbálkozol az ájtúnzon, aztán vagy van valami hasznos ingyé', vagy örömködtök a 10 dolláros kis lükeségeknek.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák