Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ulkesh #127 üzenetére

    de amikor kijelented, hogy a kevesebb több, akkor azt is vedd figyelembe, hogy egy átlagember nem fogja feltörni a telefonját, ha olyan dolgok nem mennek neki, hoyg egy taskmanagert feltegyen. tudom, hogy biztos egyszerű, de egyszerűen nem fog ilyenben gondolkodni. amit mondassz, azok nagy része meg ugye nem legális megoldásés ha nem egy rakás hackeren múlna, akkor még mindig nem lennének elérhetőek a csodamobilra.

    egyébként azért említettem ezeket, mert én ezeket használom. jó az, ha van BT fájlküldés is, egy rakás mobilban ugye nincs még wifi.
    normális üzenetkezelés azatt azt értem, hogy vannak mondjuk piszkozatok, meg mappák, meg ilyesmi.

    és ne csak wimo-val vesd össze, most ezeket úgy általáosságban mondtam. elhiszem, hogy neked nagyon bejött, de te pedig azt hidd el, hogy sok embernek meg nem jön be sok szempontból. ezért is felesleges mindent összemérni vele, meg klónnak kijelenteni, mert még mindig más filozófiával készül a legtöbb telefon. lehet, hogy külcsínyben merítenek tőle, de ez a legkevesebb...

Új hozzászólás Aktív témák