Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomkaa

    tag

    válasz sledgebandit #673 üzenetére

    Én abszolút egyet értek azzal amit mondasz, hogy semmi értelme. Arra próbáltam reagálni, hogy semmi értelme a dolognak, de mégis minden bányász minimum Gutenbergi magasságokba emeli magát, mint a technológia úttörője.

    @wolfman Nyilván az emberi kapzsiság határtalan, és midnenki pénzért dolgozik úgy,hogy nem az az elsődleges szempont, mekkora környezeti kárt okoz vele. Ettől függetlenül, nincs értelme technológiákat létrehozni, ha nem mozdítja meg a fejlődést.... csak energiát ölünk bele. És itt már rég nem a blockchain technológiábl adódó előnyökről van szó, egy bányász se feszegeti, azt hogy miért is jó ez. Elvétve találni róla cikkeket csak. Pont úgy ahogy az ilyen technológiát megkérdőjelező cikkeket is...mivel rendkívül energia és erőforrás igényes....
    Most a pénzügyi rendszertől való függetlenedést had ne vegyem már komoly indoknak...meg a decentralizált pénzpiacot.
    Amiről sledgebandit beszél elég sok igazság van, mégha jelenleg senki nem is veszi komolyan ezt a dolgot, meg mindig van ellenindok, hogy ne járjunk kocsival, mert az is káros. Ha egyszer nem lesz majd áram csak minden másnap energiaválság miatt, lesz sírás rívás. Mint jópár éve mikor elzárták a gázcsapokat az oroszok, ment a pánikolás. Tudom ez drasztikus meg nem a bányászat beszüntetése, fogja megoldani az emberiség energiválság. Bár ezt azért érdemes megnézni[link]
    #682) Beetlejuice +1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák