Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xxxjjjkkk

    senior tag

    válasz beg #62536 üzenetére

    Peace, de:
    Szerintem meg offtopicba egy olyan töltő elemzése, amiből sokan rendeltek belefér.
    Több okból is, egyrészt mert ciripel(hibás), és erről megy az eszmecsere, nem arról van szó, hogy az az induktivitás ott a bal szélen jól lett-e vajon méretezve, hanem arról hogy mi a baj vele.
    Másrészt meg itt aktivan érdekel mondjuk 10 embert a téma(+aki nem szól bele), (ami töltő vásárlással szorosan összefügg,) nem fog átvonulni csoportosan a másik topicba.
    Ráadásul az eredeti cikkben is elemezve voltak a termékek valamilyen szinten.
    Szerintem egyáltalán nem baj, ha az offtopicban offban viszünk egy kis szakmaiságot a kommentekbe, mert 1000x többet er egy ilyen hsz, mint egy "vettem egy lufit és szép színes".
    Pont ezzel érjük el azt, hogy a legjobb àron vegyük a legjobb terméket. Vagy legalább az ár/érték arányt egyensúlyba tartsuk.

    De ti tudjátok, de ez valamilyen szintem bele tartozik még a termék értékelésébe. Főleg úgy, hogy kinából rendelünk olyat, amit a 220ba kell dugdosni...

    "Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Új hozzászólás Aktív témák