Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Donki Hóte #76694 üzenetére

    Ha másolsz, a nettó adatot érzékeled és az érdekel, azt írja ki a Commander is, szerintem andrisbandi se gondolt másra. Hogy amellett milyen hibakorrekciókat művelnek az egységek, amiken keresztülhalad a film a winyótól az SSD-re, hol mennyi javítóbit/javítóbyte/header/footer/stb. adat jön hozzá a hasznos adathoz, a kábelek/csatlakozások zaja miatt kell-e csomagot ismételni, és ezek miatt összesen, bruttó hány jelszintváltás esik az adatdróton, az szoftveresen mérhetetlen... persze a kihatása érzékelhető a lassuló másoláson. Szóval file szinten, nettó 1byte továbbra is 8bit, ugyanez másolásnál, a user szemszögéből az átvitelnél is igaz, bár az átvitel hardver szinten nyilván nem, ebben teljesen igazad van, pl. valóban, egy 100Mbites routeren 9-10MByte körüli a max. másolási sebesség. Hogy te mennyire vagy szakértő, azt nem tudom, de én biztosan nem vagyok, csak a tapasztalatokat írom... Bocs a matekszakkörért :B

    Nem láttatok mostanság olyan USB mikroszkópot emberi áron, aminek a képérzékelője nem 640x480-as (1.3 vagy 2 megapixel, vagy hasonló), illetve ezen a nem-VGA felbontáson tud 25-30FPS sebességgel streamelni? Esetleg SJ4000-hez valami adapter? :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák