Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ezustroka

    tag

    Sziasztok!

    Hát már én is igencsak ki vagyok akadva. Még november 25-én rendeltem H&M-től csomagot. Ők se voltak valami gyorsak, a DPD-hez elvileg csak december 7-én érkezett meg a csomag, amit egyébként előre kifizettem. A DPD-től kapott tájékoztató e-mail szerint december 10-én kellett volna érkeznie a futárnak, akinek persze nem volt egész nap se híre, se hamva. Ezt követően kénytelen voltam megadni másik kiszállítási címet, ekkor még sikerült is telefonon beszélnem velük, sikeresen át is írták a címet, kézbesítés napjának megjelölték december 12-őt. Lehet tippelni, de persze a futár tegnap sem jelentkezett. Ma már telefonon sem tudom elérni őket, az e-mailre gondolom szintén nem fognak villámsebességgel reagálni.

    Nem tudom mit tehetnék még az ügy érdekében. Mivel kismama ruhákról van szó, lassan tárgytalan lesz az egész, mert ha így haladnak, hamarabb megszülök, mint hogy megkapjam a csomagot. Nem tudom, vissza lehet-e így mondani az egészet a fenébe, ott tartok lassan, hogy inkább kérem vissza a pénzemet, a H&M pedig rendezze le a futárcéggel ahogy akarja.

Új hozzászólás Aktív témák