Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz Mr X #13 üzenetére

    Alapvetően azt gondolom, hogyha az emberek fogékonyak lennének itthon, akkor megtalálnák a minőségi árút.
    Mert van azis, mégha nem is annyi. De amig sokan a tescos zsömle/felvágott stb, szinten leragadnak, és elfogadják, hogy ez van. Aztán persze sok helyi pékségben klasszisokkal jobb cuccot adnak, csak hát azzal foglalkozni kellene.

    Ugyanis én azt gondolom, hogy azt a szintű árut kapják, amit kb "akarnak".
    Marketinget tanulok, tudom jól, hogy nem hülye népségek ezek a gyártók, ha megszagolják, hogy a húst sosem látott párizsit is halomra veszik, akkor lesz olyan is a jó mellett, majd késöbb csak az.
    Persze, ittvannak a piszkos anyagiak is ,de azért nem hiszem, hogy egy kis igényesség ne férne bele az emberek mindennapjaiba.

  • Kassadin

    addikt

    válasz Mr X #22 üzenetére

    Lejárt a szerk.

    Van egy elméletem, mégpedig az, hogy Mo. Európa szeméttárolója, minden értelemben. Valamint a hülye magyaroknak jó lesz a rosszabb is, mit számít... Minden szemetet behordanak hozzánk, a legtöbbször minőségi magyar dolgokat meg kiviszik.

    "Miért kerül itt minden annyiba, mint nyugaton, vagy többe?"

    Sajnos nem tudom, arra tudok gondolni, hogy valakiknek érdeke, hogy minél csóróbbak legyenek az emberek. Ugyanis ez kikövetkeztethető abból, hogy a bérek szép lassan, de biztosan csökkenek, a kiadások egyenes arányosságban nőnek, valamint a forint a tárcádban teljesen értéktelen lesz, nem lesz semmi vásárlóereje.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák