Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    mondjuk ezek csak felkurtak,anyagilag nem igazan erintettek.
    ami maig faj,az egy dikkecske nevu gyokernek koszonheto.

    volt 1-2 cserenk,mar volt telefonszam,egyeb kommunikacio.
    kaptam tole egy r9 380-at nagyker garival,inteni arctol volt.
    elment a kartya banyaszokhoz,nyilvan lehalt.
    bevittek az expertbe,ahol kozoltek,hogy ceges vasarlas volt,az r9 mar kifutott,penzt fizetnek vissza,de csak a cegnek,aki vette.
    visszafizettem a vetelarat,es elkezdtem intezni,dikkecske teljesen elzarkozott az ugytol,az itteni arc elerhetoseget adta meg.
    a pali az elso hivasban jelezte, hogy ceges "ajandekkent" vehetett jo aron nagykerbol,de mar kirugtak a cegtol,(nem szamtekes vallalkozas volt amugy) de megprobal valamit intezni. masodjara mar nehez volt elerni,es amikor vegre elertem legaljasabb huzast valasztotta,amit lehet :
    annak ellenere,hogy kb. lementem kutyaba,semmit nem helyeztem kilatasba,normalisan beszeltem kozolte,hogy en zaklatom ot :Y
    dikkecske is lezartnak tekintette a dolgot,nekem van egy papirnehezekm 60kert.
    mivel teloban beszeltuk meg,nem volt ph hirdetes,igy itt sem tudtam jelenteni. :(

    probaltam az msinel gariztatni,de ok csak 2 evet vallanak,a harmadikat a nagyker zsebbol,es olyan 25 honapos volt a kartya,mire oda jutottam.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák