Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Kassadin #52 üzenetére

    Igen, az én volt cégemnél a teljes állásban szakszervezeti vezető tovább kapta, kapja a korábbi osztályvezető szintű fizetését a cégtől, plusz benne van a cég igazgatótanácsában. Ezt nevezik függetlennek. Amit a külföldi tulaj meg akart tenni, mindenben asszisztált nekik. Úgy is lehet mondani, hogy ilyen baráttal ellenségre sincs szüksége az embernek.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Kassadin #52 üzenetére

    Mondd, ki mer ma megszólalni? Ha megteszi, van ugyan elméletileg védelem, de bármikor ki lehet indokot találni, hogy fegyelmivel kirúgják.

    Csak az olyanok mernek megszólalni, mint Csoffadalom és én. Mi sem vagyunk extra bátrak, csak rajtunk már nem tudnak bosszút állni. Ő kilépett, én pedig nyugdíjba vonultam.

    Ha olvasnák a cumigyári melósok az írást, talán könny is tolulna szemükbe, hiszen nap mint nap átélik a vegzatúrát, a kis- és nagyobb főnökök b*szogatását. De pssszt, kussolni kell, mert ha meg mer szólalni, nem lesz kenyér az asztalon.

    Kifacsart dolog, hogy pár évvel ezelőtt még létezett szakszervezet a cégnél. Hogy ma van-e, azt nem tudom. Volt papír, dugdosták az emberek orra alá: kit akarsz vezetőnek?
    Na, ki lett a szakszervezeti akárki?
    A termelésért felelős vezető, akinek a műszakvezetők is vigyázzba álltak.
    Komolyan gondolhatja bárki is, hogy pont ő képviseli a melósok érdekeit?

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák